Gigi Hadid postanowiła odnieść się do swojej aktualnej sytuacji po tym, jak została aresztowana za posiadanie marihuany podczas wakacji na Kajmanach.

Wszystko dobre, co się dobrze kończy – napisała 28-letnia supermodelka w podpisie do galerii zdjęć z luksusowych wakacji ze znajomymi, opublikowanej we wtorek na Instagramie.

Gigi Hadid aresztowana za posiadanie marihuany

Gigi Hadid przerywa milczenie po aresztowania

W jednym z wideo z galerii widać Hadid leżącą na plażowym leżaku, podczas gdy na innym zdjęciu prezentuje się w seksownym żółtym bikini.

A jednak! Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid są razem

Gospodyni programu „Next in Fashion” podzieliła się również zdjęciami swoich pysznych posiłków, a także obrazkami, na których razem z przyjaciółkami, Alaną O’Herlihy i Leah Nicole McCarthy, bawi się na słońcu. Gigi Hadid 18 lipca opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia i wideo z jej wakacji na Kajmanach. Pod galerią zdjęć umieściła cytat z jednej z piosenek swojej przyjaciółki, Taylor Swift, pisząc: „Wszystko dobre, co się dobrze kończy”.

Gigi Hadid lansuje trend z końca lat 90. Nawet ona go nie dźwiga?

Tekst pochodzi z popularnej piosenki „All Too Well (10 Minute Version)”, a Gigi użyła go jako nawiązanie do swojego aresztowania podczas wakacji na Kajmanach. Aresztowanie miało miejsce po przylocie Gigi na lotnisko swoim prywatnym samolotem, potwierdził portal E! News. Przy przeprowadzaniu kontroli jej bagażu na odprawie celnej, znaleziono u niej marihuanę oraz narzędzia do jej spożywania. Gigi została przewieziona do aresztu na lotnisku, skąd została zwolniona za kaucją. Dwa dni później przyznała się do winy w zarzutach dotyczących przewozu marihuany oraz przewozu narzędzi służących do jej spożywania.

A jednak! Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid są razem

Nałożono na nią grzywnę w wysokości 1000 dolarów i nie postawiono żadnych innych zarzutów. Pomimo kłopotów prawnych, Gigi kontynuowała wakacje razem z przyjaciółką Leah McCarthy i siostrą Alaną O’Herlihy. Jej wpis z 18 lipca zawierał wiele zdjęć z wyjazdu, w tym różne ujęcia Gigi w bikini. Przed upublicznieniem informacji o aresztowaniu, Gigi już udostępniła kilka zdjęć ze swoich wakacji. Jedno z wcześniejszych zdjęć pokazywało ją pozującą w bikini, prezentując ogromny tatuaż smoka na udzie.

Leo DiCaprio wciąż spotyka się z Gigi Hadid, a jej były, Zayn Malik randkuje… z Seleną Gomez

HollywoodLife skontaktowało się z przedstawicielem Gigi w sprawie komentarza na temat historii aresztowania. Przedstawicielka modelki potwierdziła informacje o aresztowaniu dla portalu E! News i dodała:

Gigi podróżowała z marihuaną zakupioną legalnie w Nowym Jorku na podstawie licencji medycznej. Od 2017 roku jest ona również legalna do użytku medycznego na Wielkich Kajmanach. Jej przeszłość jest czysta i cieszyła się resztą czasu spędzonego na wyspie.

W 2016 roku Gigi publicznie ujawniła, że została zdiagnozowana z chorobą Hashimoto. Nie jest jasne, na jakie schorzenie posiada licencję medyczną na marihuanę.

Gigi Hadid arrives at the Vanity Fair Oscar party after the 95th Academy Awards, known as the Oscars, in Beverly Hills, California, U.S., March 12, 2023.,Image: 762340735, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

*EXCLUSIVE* Aspen, CO – Gigi and Bella Hadid visit Guest In Residence clothing store in Aspen. Gigi is the founder and the Creative Director for the brand.
BACKGRID USA 18 DECEMBER 2022,Image: 745469844, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Gigi Hadid, Credit line: The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Paris, FRANCE – Gigi Hadid seen at her hotel during Paris Fashion Week.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 727339932, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Gigi Hadid, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum