Kilka godzin po tym, jak Megan Fox pojawiła się na Instagramie z Gun Kelly, Brian Austin Green użył tego samego opisu.

Machine Gun Kelly dodał pierwsze zdjęcie z Megan Fox. Aktorka wygląda jak Kim Kardashian!

Brian Austin Green atakuje Megan Fox

Wszyscy, którzy liczyli na publiczne złośliwości, mogą iść do kuchni po popcorn, ponieważ na rozwodowy ring wprowadzono dzieci – Brian i Megan mają trzech synów: Noah Shannona (8 l.) i Bodhi’ego Ransoma ( 6 l.) i Journey’a River ( 4 l.). Oprócz tego David ma syna ze związku z Vanessą Marcil – Kassius Lijah właśnie skończył 18 lat.

Brian Austin Green zastąpił już Megan Fox? Przyłapany z celebrytką (ZDJĘCIA)

W środę Megan Fox opublikowała zdjęcie ze swoim nowym chłopakiem. Lustrzane selfie przedstawia półnagą parę owiniętą ręcznikami. Megan ma na sobie górę od bikini i obejmuje ukochanego ramieniem. Aktorka podpisała zdjęcie:

Piękny do bólu chłopcze… Moje serce jest twoje.

Brian Austin Green posłużył się dokładnie tym samym zdaniem. Opisał nim – zmieniając liczbę pojedynczą na mnogą – zdjęcia swoich czterech synów.

Do bólu piękni chłopcy… Moje serce jest wasze – napisał aktor.

To kolejny rozdział burzliwej historii miłości Greena i FOX. Para poznała się w 2004 roku na planie sitcomu „Hope and Faith”, w 2006 roku ogłosili swoje zaręczyny, które trzy lata później zerwali. Pobrali się w 2010 roku, w 2015 aktorka wniosła pozew o rozwód. Pojednanie przypieczętowano narodzinami 3 dziecka rok później. W 2019 roku Megan wycofała pozew o rozwód, a w maju bieżącego roku Brian Austin Green potwierdził rozstanie.

Brian Austin Green o kulisach rozstania z Megan Fox: Byłem zszokowany

W zasadzie można odnieść wrażenie, że historia związku pary wygląda jak kontynuacja opery mydlanej „Beverly Hills 90 210”, która Greenowi przyniosła sławę.

Brian Austin Green na plaży z synami

Brian Austin Green na plaży z synami fot. Backgrid USA / Forum

Machine Gun Kelly i Megan Fox na lotnisku

Machine Gun Kelly, Megan Fox/fot. FORUM