Britney Spears przez 13 lat przebywała pod kuratelą ojca. Piosenkarka została ubezwłasnowolniona przez załamanie psychiczne, jakie przeszła w przeszłości. Ojciec dysponował jej fortuną i decydował o niej w każdym względzie, również w sprawie jej synów.  Na szczęście m.in. dzięki ruchowi #freebritney zainicjowanym przez fanów pod koniec 2021 roku Britney wreszcie stała się wolna.

Pretensje do rodziny

Britney stała się ofiarą własnej rodziny w tym jak uważa również własnej siostry Jamie Lynn. Siostry jakiś czas temu sprzeczały się nawet publicznie na Instagramie jednak obie wciąż „pozostawały w relacji” na mediach społecznościowych. To się zmieniło wraz z Nowym Rokiem. Britney postanowiła przestać ją obserwować ze swojego konta. Oznacza to prawdopodobnie, że pi0senkarka chce się całkowicie odciąć od rodziny.

Wow! Ojciec Britney Spears, po 13 latach oddaje władzę nad życiem córce

Siostra piosenkarki wielokrotnie próbowała się odżegnywać w mediach od tego jakoby brała udział w wykorzystywaniu swojej siostry i życiu na jej koszt. Twierdziła, że „utrzymuje się sama od 10 roku życia” i „nigdy nie korzystała z pieniędzy Britney”.

Britney Spears grozi: „Panie zmiłuj się nad duszami członków mojej rodziny”

Spears aktualnie obserwuje na swoim koncie jedynie 46 osób, a w nich m.in.: swojego narzeczonego Sama Ashgari, Paris Hilton, Willa Smitha, Madonnę i Billie Eilish. Wciąż jednak ma ponad 38 milionów obserwujących.

 

 

 

jamie-lynn-spears

jamie-lynn-spears-pt-05

jamie-lynn-spears-pt-07