Wizyta na Instagramie Britney Spears przypomina psychodeliczną podróż. Piosenkarka nie ustaje w publikowaniu dziwnych wpisów, które zdaniem jej fanów są wołaniem o pomoc i potwierdzeniem tezy, że piosenkarka jest więziona.

Britney Spears niczym zjawa PRZERAŻA na Instagramie. Fani: „To jest creepy!”

Britney Spears – Instagram

Britney zaskoczyła kolejnym postem, na którym postanowiła odkryć szokującą prawdę o sobie samej. Wszystko zaczęło się od z pozoru niewinnej czynności, jaką była wymiana żarówki.

Britney Spears już po rozprawie sądowej! Kto zostanie jej opiekunem?

Przy okazji tej prostej, domowej naprawy 38-letnia Spears odkryła, że jest zbyt niska, aby samodzielnie dokonać tak doniosłego czynu, jakim jest wymiana świetlówki. Gwiazda potrzebowała prawie 40 lat, żeby zrozumieć, że jest niska – piosenkarka mierzy 1,63m. To wydarzenie ksieżniczka popu uczciła trzema niemalże identycznymi zdjęciami w codziennych stylizacjach. Odziana w jeansy i koszulę w kratę Spears pozuje w holu swojego domu obok drabiny, która okazała się niewystraczająca.

PIERWSZY mąż Britney Spears wspiera prostest przeciwko jej ojcu

Nieudana naprawa skłoniła gwiazdę do refleksji.

Instagram kontra rzeczywistość !!!! Chciałam Wam pokazać jak naprawdę na co dzień wyglądam 🤓 !!!! Czuje się niepewnie, kiedy robią mi zdjęcia, na które nie jestem przygotowana… .. więc zawsze wkładałam tyle wysiłku w swój wygląd… ale wiesz, czasami miło jest nie próbować tak bardzo i od czasu do czasu burzyć mury!!! Potrzeba do tego dużo siły !!! PS Kolejny fajny fakt o mnie…. nie byłam cheerleadereką, wolałam kosza  🏀byłam rozgrywającym… 😜🎪 Ae dobry Boże, byliśmy do beznadziejni… wygraliśmy tylko 3 mecze w sezonie 😂🙊🤣 !!!!! Psss na tych fotkach… .. Próbowałam naprawić światło 💡 ale zdałam sobie sprawę, że jestem za niska🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂😂😂 – napisała Britney.

Britney Spears opowiedziała o TRĄDZIKU

Podziwiajcie jej dobry nastrój?

Britney Spears Sam Asghari

Fot.Forum/Mega Agency

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears

Britney Spears, fot. Clint Brewer / Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum