Britney Spears po 12 latach chce zmienić kuratela. Do tej pory funkcje tę sprawował jej ojciec, Jamie Spears. Wyznaczony przez sąd prawnik Britney złożył dokumenty, w których twierdzi, że Britney „zdecydowanie woli”, aby Jodi Montgomerym miała nad nią kontrolę – od września 2019 roku Jodi sprawowała nad nią kuratelę, kiedy Jamie zrezygnował z tej funkcji z powodów zdrowotnych.

Britney Spears chce też, aby bank lub inna instytucja finansowa zarządzała jej pieniędzmi razem z tatą. Obecnie Jamie jest jedynym opiekunem w jej sprawach biznesowych.

Britney Spears chce uwolnić się od ojca

Britney Spears chce zwolnić ojca!

W środę odbyła się rozprawa. Portal TMZ dowiedział się, że sąd nie wydał wyroku na wczorajszej rozprawie, ponieważ niektóre dokumenty prawne muszą zostać złożone, zanim sprawa trafi do sędziego, a tak się nie stało.

Środowa rozprawa sądowa była po prostu zaplanowaną konferencją na temat statusu i nic się nie zmieniło – zdradza źródło dla TMZ.

Dodaje, że problem Britney w tym przypadku polega na tym, że pojawiło się oświadczenie, że nie jest w stanie podejmować ważnych decyzji życiowych z powodu swojej choroby psychicznej, więc jej prośby będą rozpatrywane z przymrużeniem oka.

Były mąż Britney Spears, Jason Allen Alexander przyłączył się do ruchu #FreeBritney. Pojawił się przed sądem, gdzie odbywała się rozprawa w sprawie kurateli piosenkarki. Jej były mąż  tłumaczy TMZ, że Britney od dawna powinna się pozbyć ojca i przyznaje, że ma nadzieje na ponowne rozpalenie ich miłości, bo nawet nie dostali szansy na związek.

Jason Allen Alexander był mężem Spears przez 55 godzin po ich szalonym ślubie w Las Vegas w 2004 roku.

Brat Britney o jej ubezwłasnowolnieniu. „Zawsze chciała z tego wyjść”

Jason Alexander. Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jason Alexander. Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jamie Spears. Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jamie Spears. Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears

Britney Spears, fot. Clint Brewer / Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum