Britney Spears nigdy nie miała nawet odrobiny szczęścia w miłości. Gwiazda po rozstaniu z Justinem Timberlakiem staczała się po uczuciowej równi pochyłej, która ostatecznie zaprowadziła ją do wyniszczającego małżeństwa z Kevinem Federlinem zawartego w 2004 roku.

Britney Spears chce zwolnić ojca!

Jason Alexander wspiera Britney Spears

Nie było to jednak pierwsze małżeństwo Britney Spears. Gwiazda po raz pierwszy stanęła przed ołtarzem w 2004 roku, kiedy upojona sylwestrową nocą oświadczyła się koledze z dzieciństwa. Choć w wywiadach Jason Alexander zapewniał, że bardzo się kochali, to miłości wystarczyło na 55 godzin, po których anulowano małżeństwo.

Britney Spears opowiedziała o TRĄDZIKU

Obecnie trwa sądowa batalia Britney Spears, która chce się uwolnić spod kontroli ojca, sprawującego władzę nad wszystkimi aspektami jej życia. Fani piosenkarki założyli nawet ruch #FreeBritney, twierdząc, że gwiazda jest więziona we własnym domu. Przed budynkiem sądu, w którym odbywała się rozprawa, zebrał się tłum domagający się wolności dla księżniczki popu. Wśród protestujących fotoreporterzy wypatrzyli Jasona Alexandra, który na kalifornijski protest przyjechał aż z Nashville. Z okazji demonstracji zaprezentował się fotoreporterom bez koszulki.

Britney Spears chce mieszkać na różowej planecie. Fani Gagi: „Chromatica zaprasza”

W rozmowie z reporterami US Weekly wyznał, iż wie, że Britney Spears chce się uwolnić spod kurateli ojca.

Chcę, aby Britney dostała to, na co zasługuje. Wiem, że chce się uwolnić, opieka ojca wpływa negatywnie na jej życie – powiedział Jason. – Milczałem od 10 lat, ale to jest czas, żeby zabrać głos, dodał.

Brat Britney o jej ubezwłasnowolnieniu. „Zawsze chciała z tego wyjść”

Środowa rozprawa była pokłosiem wniosku Britney Spears, która chce, aby jej prawnym opiekunem była jej prawniczka. Piosenkarka nie chce widzieć w tej roli swojego ojca. Jamie Spears nie skomentował pozwu córki.

Jason Alexander na proteście,  BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jason Alexander na proteście,  BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Protest w sprawie uwolnienia Britney Spears, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Sonda

poll-violet

Czy sąd słusznie odebrał dzieci Britney Spears?