Program „Top Model” mimo licznych kontrowersji nie traci na popularności. Wyszło na jaw, że jeden z finalistów, Dominic D’Angelica, w przeszłości miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. Mimo to show połączyło już wielu uczestników. Wygląda na to, że Patrycja Sobolewska spotyka się z Mariuszem Jakubowskim.

Uczestniczka „Top Model” pokonała raka, teraz pozuje w zmysłowej bieliźnie. Bez retuszu!

Patrycja i Mariusz z „Top Model” są parą?

Patrycja Sobolewska zajęła drugie miejsce w finale 9. edycji programu „Top Model”. Podczas trwania show jeden z uczestników, Dominic D’Angelica nie ukrywał – że jest pod ogromnym wrażeniem jej urody. Patrycja postanowiła skupić się na programie i odtrąciła jego zaloty. Mimo to pozostali przyjaciółmi.

Dominic został usunięty z finału, gdy wyszła na jaw jego mroczna przeszłość. Mężczyzna został oskarżony o przestępstwo seksualne.

Patrycja Sobolewska KOMENTUJE oświadczenie Dominica. Zwięzły wpis modelki

Nie tylko Dominicowi spodobała się Patrycja. Mariusz Jakubowski również nie był obojętny na jej wdzięki. Na jego Insta Story pojawiła się fotka Patrycji. Można zauważyć, że model opisał zdjęcie za pomocą emotikon – wstawił trzy białe serca, co może świadczyć o tym, że są parą!

Patrycja i Mariusz z "Top Model" spotykają się.

Patrycja i Mariusz z „Top Model” spotykają się. Fot.Instagram/jakubowskijakubowski.

Patrycja i Mariusz w ostatnim czasie wystąpili wspólnie w kampanii dla marki Douglas. Wygląda na to, że połączył ich nie tylko program i pasja do modelingu, ale pojawiło się między nimi uczucie. Sobolewska odwiedziła Mariusza w Sopocie.

Jak na razie żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło związku.

Myślicie, że są razem?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Patrycja Sobolewska w makijażach Magdy Pieczonki. Jeden z nich jest NIETYPOWY dla modelki

Uczestniczka „Top Model” jest w ciąży. Zdradziła to pewna aktorka

Karolina Płocka z „Top Model” zmieniła fryzurę. „Kolor mojej duszy”