Program „Top Model” przyniósł sporą popularność wielu uczestnikom. O niektórych jest całkiem głośno, o innych mniej, ale nie znaczy to, że ich przygoda z modelingiem zakończyła. Daria Zhalina, finalistka 6. edycji „Top Model” (2016 rok), jest jedną z uczestniczek, która nie pojawia się na ściankach i branżowych imprezach, ale nie może narzekać na karierę. Cały czas coś się dzieje, a ona jest angażowana w kolejne projekty.

Uczestniczka „Top Model” niedługo urodzi. Teraz zdradziła PŁEĆ dziecka

Daria Zhalina wzięła ślub?

Okazuje się, że dzieje się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Wygląda na to, że modelka wzięła ślub. Daria opublikowała zdjęcie z ukochanym, którego często pokazuje w mediach społecznościowych. Ona w białej sukience, on w garniturze.

Co ciekawe, Daria udostępniła też na InstaStories relację swojej znajomej, która pokazała stół weselny, a na kartkach było imię Darii i jej partnera. Dodatkowo pod fotografią posypała się masa gratulacji. Czy to wystarczające dowody na to, by stwierdzić, że modelka wzięła ślub?

Tym nagraniem Klaudia El Dursi PODBIŁA serca jurorów „Top Model”

View this post on Instagram

🔗

A post shared by Daria Zhalina (@daria.zhalina) on

Kim jest Daria Zhalina?

Daria, w wieku 20 lat, przyjechała z Rosji do Polski. Musiała zacząć wszystko od nowa, w dużym mieście, bez znajomych. Języka polskiego nauczyła się w dwa miesiące. Skończyła licencjat na kierunku stosunki międzynarodowe i handel zagraniczny. Wcześniej przez rok studiowała aktorstwo, w Warszawskiej Szkole Filmowej, z którego niestety musiała zrezygnować, ze względów finansowych – czytamy na stronie TVN.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Karczmarczyk pokazała ŚLUBNE zdjęcie. Aktorka miała piękną suknię

Marta Manowska wzięła ŚLUB w tajemnicy? Dowodem mogą być najnowsze zdjęcia

View this post on Instagram

Tak spędzamy zimę 🤍

A post shared by Daria Zhalina (@daria.zhalina) on