W niedzielę 10 września, Paulina i Jakub Rzeźniczakowie w końcu ogłosili to, na co wielu fanów czekało z zapartym tchem – para przyznała, że tak jak wszyscy podejrzewali, spodziewa się dziecka!

Internauci już wcześniej doszukiwali się oznak ciąży u nowej partnerki i żony Rzeźniczaka. I choć oni uparcie milczeli w temacie, o błogosławionym stanie Pauliny wygadały się byłe piłkarza, z którymi on ma na pieńku – zarówno Ewelina Taraszkiewicz jak i Magdalena Stępień potwierdziły w mediach społecznościowych, że od dawna wiedzą o ciąży Pauliny. Pierwsza tym newsem pochwaliła się Stępień, która czuła się zbulwersowana licznymi wiadomościami od internautów informującymi ją o szczęściu pary:

Proszę Was nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna.

Stępień w rozmowie z Kozaczkiem tłumaczyła się, dlaczego zdecydowała się na taki krok:

Pewne sprawy i momenty w twoim życiu mają granice. Jeśli ktoś je przekracza, to musisz czasem je złamać i powiedzieć coś, czego być może normalnie byś nie powiedział. Jeśli ktoś nie wiem, „pluje na ciebie” to ty nie możesz mówić, że deszcz pada i siedzieć cicho. Ja długo siedziałam cicho i będę siedziała cicho, bo ja się na ich temat nie wypowiadam nigdy publicznie, do mediów nic nie mówię i podtrzymuję to. A tutaj po prostu została przekroczona granica przez pewne osoby i ja nie wytrzymałam i napisałam, co myślę i tyle.

Koniec ukrywania się! Rzeźniczakowie potwierdzili ciążę i pokazali wyniki badania USG

Paulina Rzeźniczak o Magdzie Stępień i Ewelinie Taraszkiewicz, które wygadały się o jej ciąży

Teraz do sprawy odniosła się sama Paulina Rzeźniczak, która w rozmowie z Pudelkiem zdradziła jak się czuje w ciąży oraz co sądzi o tym, że Ewelina i Magda przeszkodziły w zachowaniu informacji w tajemnicy:

Dzięki Bogu czuję się dobrze i zdrowie dopisuje, choć ostatni okres nie był dla nas łatwy. Chcieliśmy wiadomość o ciąży zachować jak najdłużej dla siebie, gdyż pierwsze kilka miesięcy jest zawsze pod znakiem zapytania, nie wiadomo, co może się wydarzyć i często nie ujawnia się tego faktu nawet rodzinie. Cieszę się, iż w końcu mogliśmy się podzielić ze wszystkimi radosną nowiną, choć nie byliśmy pierwsi, co nie jest miłym doświadczeniem, zwłaszcza w tak ważnej dla nas sprawie.

Na koniec Paulina zwróciła się do wszystkich przyszłych mam i par starających się o dzieci:

Wszystkim przyszłym mamom życzę zdrowia dla nich i ich maluszków i tego, żeby były otoczone tak wielką troską i miłością, jaką każdego dnia daje mi mój mąż. A tym, którzy się starają, życzymy wytrwałości, cierpliwości i dużo wzajemnego wsparcia, bo wiemy, jak dużo to znaczy.

Magda Stępień tłumaczy się z ujawnienia ciąży Pauliny Rzeźniczak. Dlaczego to zrobiła? (WIDEO)

pasekkozak

Po tych zdjęciach nie ma wątpliwości, że Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem

IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak

scena z: Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Magda Stępień komentuje ujawnienie ciąży Pauliny Rzeźniczak. Dlaczego to zrobiła?

scena z: Magdalena Stępień, Ewelina Taraszkiewicz, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Ewelina Taraszkiewicz, Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA