Jakub Rzeźniczak od jakiegoś czasu układa sobie życie z Pauliną Nowicką, która została jego żoną. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Żurnalisty zdradził też, że spodziewali się dziecka, jednak Paulina poroniła. Od tamtej pory fani zaczęli dopatrywać się u niej kolejnej ciąży, a spekulacje i domysły podsycał fakt, że żona piłkarza zaczęła ukrywać brzuch pod luźnymi bluzami i kurtkami.

Po tych zdjęciach nie ma wątpliwości, że Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie potwierdzają ciążę. Pokazali zdjęcia USG

Ostatnie zdjęcia, które para publikowała na Instagramie zdawały się w 100% potwierdzać teorię o ciąży, dlatego w komentarzach co rusz pojawiały się gratulacje. Mimo to, Paulina i Kuba dalej uparcie milczeli w temacie. Ostatecznie dwie ex-partnerki piłkarza- Magdalena Stępień i Ewelina Taraszkiewicz zdecydowały się wyręczyć Rzeźczaków w ogłaszaniu radosnej nowiny i potwierdziły ciążę Pauliny.

Magda Stępień tłumaczy się z ujawnienia ciąży Pauliny Rzeźniczak. Dlaczego to zrobiła? (WIDEO)

Teraz w końcu nastapiło to, na co wszyscy czekali – Paulina i Kuba oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Para opublikowała wspólne zdjęcia, na których zapozowali z wynikami badań USG, pisząc:

Czekamy na Ciebie.

Jak można się było spodziewać, wiadomość, na którą fani czekali od dłuższego czasu wywołała prawdziwą lawinę gratulacji i ciepłych słów:

  • Kuba będziesz najlepszym ojcem ,ostoją wzorem bohaterem dla Waszego dziecka
  • zczerze Wam gratuluje . Wierzę , że ta miłość jest prawdziwa i że to jest właśnie twoja druga połówka
  • Coś pięknego was spotkało, gratuluję
  • Wow gratulacje z całego serca
  • Gratulacje. Mimo wszystko każdy zasługuje na szczęście i kolejną szansę… Szkoda tylko, że ktoś bardzo się pospieszył z ogłoszeniem tego przed Wami. Słabe zagranie. Dużo zdrowia życzę, bo z całą resztą można sobie poradzić
  • Oby ten dzidzius wynagrodzil Wam wszystko co do tej pory przeszliscie! Duzo zdrowka dla mamy!

IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak wdał się w dyskusję z internautami. Poszło o ciążę Pauliny!

pasekkozak