Były chłopak Edyty Górniak, Mateusz Zalewski w Walentynki opublikował na Instagramie zdjęcie z nową dziewczyną. Okazało się, że jest to fotomodeka Katarzyna Chmiel, która pozowała na okładce „CKM” i „Playboya”.

Górniak wydała oświadczenie w sprawie ROZSTANIA z Zalewskim!

Jakiś czas temu zdjęcia z modelką niespodziewanie zniknęły z profilu Mateusza, a nawet przestał ją śledzić na Instagramie. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczy, co to oznacza? Zalewski znowu jest wolny.

Były Chłopak Edyty Górniak rozstał się dziewczyną

Mateusz Zalewski potwierdził spekulacje na temat rozstania z Katarzyną Chmiel.

Rozstaliśmy się w przyjaźni i zgodzie. Trzymam mocno kciuki za rozwój kariery artystycznej Kasi. Na tym etapie życia chyba nie mam czasu na związek. Prowadzenie firmy w połączeniu z sezonem wyścigowym ograniczają u mnie ilość wolnego czasu do minimum

– powiedział nam Mateusz Zalewski.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

Przypominamy, że Mateusz i Edyta rozstali się w listopadzie ubiegłego roku. Piosenkarka na Facebooku opublikowała nawet oświadczenie.

Wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć

– napisała Górniak.

Górniak znów komentuje rozstanie. Szczere wyznanie piosenkarki

Podobno w przypadku związku z Edytą powód rozstania był podobny, jak w  przypadku związku z Chmiel – zbyt mała ilość czasu spędzanego razem.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#me#selfie#portrait#face#love❤️

Post udostępniony przez Kate (@katarzynach)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#selfie#face#portrait#makeup

Post udostępniony przez Kate (@katarzynach)

2-29-1