Po blisko tygodniu poszukiwań na jeziorze Piru w Kalifornii udało się odnaleźć ciało Nayi Rivery. Aktorka wraz z synem wypłynęła na jezioro wypożyczoną łodzią, a po kilku godzinach na łodzi był jedynie jej 4-letni syn, Jose. Chłopiec powiedział policji, że „mama wskoczyła do wody i nie wypłynęła na górę”.

Co dalej z synem Nayi Rivery po jej zaginięciu? „Rodzina jest załamana i zdruzgotana”

Naya Rivera nie żyje. Jest oficjalna przyczyna śmierci

Początkowo pojawiły się teorie, że Naya popełniła samobójstwo, a jej śmierć nie jest przypadkowa. Po wyłowieniu ciała rozpoczęto śledztwo i zrobiono sekcję zwłok. 14 lipca podano oficjalną przyczynę śmierci aktorki. Naya Rivera zmarła na skutek utonięcia. Nie było to samobójstwo. Aktorka w chwili wypadku nie była pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Potwierdzono też, że Rivera najprawdopodobniej uratowała syna przed utonięciem, ryzykując własne życie.

Naya Rivera przed utonięciem URATOWAŁA swojego syna

Po tym, jak policja podała oficjalną przyczynę śmierci Nayi Rivery, jej rodzina wydała oświadczenie. Rodzina dziękuje za wsparcie, ale też prosi o uszanowanie prywatności w trudnym czasie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyrazy wsparcia, ciepłe słowa i modlitwy w intencji Nayi i Josey’a, które spływały do naszej rodziny przez cały tydzień. Opłakujemy jej śmierć, ale też celebrujemy jej dziedzictwo i wyjątkową osobowość. Naya była niezwykle utalentowana, ale jeszcze lepiej realizowała się jako matka, córka, siostra i przede wszystkim człowiek. (…) Niebo zyskało naszego pyskatego anioła. Bardzo prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie – brzmi oświadczenie rodziny aktorki przesłane do redakcji Deadline.

ZOBACZ TEŻ:

Naya Rivera przed zaginięciem opublikowała fragment piosenki o TONĄCEJ MATCE

Po zaginięciu Nayi Rivery udostępniono nagranie z monitoringu. Fani aktorki zwrócili uwagę na jeden szczegół

 

Naya Rivera z synem na ściance

Naya Rivera z synem/fot. FORUM

Naya Rivera na ściance

Naya Rivera/fot. FORUM