Camila Cabello rozstała się ze swoim chłopakiem, Matthew Hussey’em. Rozstanie zbiegło się w czasie z momentem wypuszczenia gorącego klipu Camili i Shawna Mendesa.

Camila Cabello ma ten sam problem z włosami, co Ariana Grande

Camila i jej chłopak byli ze sobą 18 miesięcy. Jeszcze w marcu zakochana piosenkarka opowiadała o swoim uczuciu w wielkich słowach:

Żadnego uczucia nie można porównać do zakochania. To ma sens – wszystkie filmy, historie, piosenki. Jest to najbardziej odurzające, konsumujące uczucie, które istnieje. Nawet jeśli inne rzeczy są tak samo ważne, nie sądzę, aby jakiekolwiek odczucia były porównywalne do jej intensywności. Życie jest za krótkie, by spędzać wolny czas z ludźmi, których nie lubisz, być w związkach z ludźmi, którzy cię nie uszczęśliwiają lub robić rzeczy, których nienawidzisz.

Ostatnie tygodnie były dla Camili niezwykle ekscytujące. Razem z Mendesem piękna wokalistka pracowała na planie teledysku do piosenki Senorita. Oboje bardzo się do siebie zbliżyli. Pojawiły się plotki, że romansują ze sobą.

I chyba coś jest na rzeczy, skoro były związek Camili z półtorarocznym stażem nie przetrwał i zakończył się właśnie w tym momencie!

Shawn Mandes jest gejem? Wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej

Klip do Senority jest faktycznie gorący – trudno się dziwić, że para zbliżyła się do siebie. Zobaczcie wideo Camili i Shawna:

2018 American Music Awards ‚Äd Arrivals ‚Äd Los Angeles, California, U.S., 09/10/2018 ‚Äd Camila Cabello poses. FORUM/REUTERS/Mike Blake

Camila i Shawn na planie klipu Senorita, Fot. Forum, Backgrid UK

Camila i Shawn na planie klipu Senorita, Fot. Forum, Backgrid UK 

Camila Cabello, Fot. FORUM/REUTERS/Vincent West

Fot. FORUM/REUTERS/Sergio Perez

 Camila Cabello, Fot. FORUM/Backgrid