Fani wykazują troskę o Carę Delevingne (30 l.) po tym, jak zachowywała się chaotycznie i dziwnie w drodze na lotnisko Van Nuys w Los Angeles. Aktorka i modelka została sfotografowana przez paparazzi w drodze na lotnisko. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że leżała na tylnym siedzeniu czarnego Chevroleta z nogami w kolorowych skarpetkach zwisającymi z okna.

Cara Delevingne i Kaia Gerber mają romans?

Po rzekomo spóźnieniu się 2 godziny na lot prywatnym samolotem Jay-Z, modelka udała się do odrzutowca z psem Alfiem. Wydaje się jednak, że nastąpiła zmiana planów, gdyż Cara Delevingne i jej psiak wysiedli z samolotu po około 45 minutach. Nie jest jasne, czy została poproszona o opuszczenie pokładu.

Dziwne zachowanie Cary Delevingne

Gdy wróciła na płytę lotniska, zapaliła papierosa i wyglądała na bardzo roztrzęsioną. Według doniesień rozmawiała z kimś przez telefon i kilkukrotnie telefon ten wypadł jej z ręki. Następnie paparazzi sfotografowali, jak torby modelki zostały usunięte z samolotu i umieszczone z powrotem w SUV-ie, którym przyjechała na lotnisko. Modelka i aktorka nie miała na sobie butów.

Cara Delevingne i Ashley Benson pobrały się w Las Vegas?!

Fani od razu uderzyli na Twittera, „Co się dzieje z carą delevingne???? tak mi jej żal </3”, napisał jeden fan, a drugi błagał, „Czy ktoś może sprawdzić co dzieje się z carą delevingne na miłość boską?!”.