Może daleko im do zarobków Kylie Jenner czy Beyonce, ale na polskie warunki gaże gwiazd disco-polo są naprawdę imponujące!

Dzieci gwiazd – czym się zajmują i które z nich już zarabiają?

Ile zarabiają gwiazdy disco polo

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full, w rozmowie z Dziennikiem w 2018 roku zdradził, że gwiazdy disco polo najlepiej zarabiają na imprezach plenerowych:

25 tysięcy, jeżeli jest to impreza plenerowa. Na weselu czy urodzinach tyle się nie weźmie. Trzeba odpowiednio do sytuacji zejść z ceny – tłumaczył gwiazdor.

Lista NAJLEPIEJ zarabiających kobiet w MUZYCE w 2018 roku według FORBESA

Na takie pieniądze, czyli 25-30 tys. złotych mogą liczyć najwięksi „gracze” disco polo: Boys, Weekend, After Party czy MIG. Nieco mniej, bo od 15 do 25 tys. złotych za swój koncert dostają Shazza, Czadoman, Tomasz Niecik czy zespół Piękni i Młodzi.

Plotki mówią, że Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent, za koncert dostawał nawet 40 tys. złotych! Najnowsze cenniki wskazują, że Akcent liczy za występ ok. 25 tysięcy złotych. Martyniuka w ostatnim czasie przegonił Radek Liszewski z zespołu Weekend. On swoje koncerty wycenia na 30 tys. zł.

Ta kwota SZOKUJE – tyle zarabia Anna Lewandowska

Co więcej, zespołu disco polo są bardzo wydajne – potrafią zagrać kilkanaście koncertów w trzy dni. Zenek w jednym z wywiadów przyznał, że rocznie dawał nawet 300 koncertów!

scena z: Radosław Liszewski, Zenon Martyniuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Weekend, Radosław Liszewski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Zenon Martyniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Weekend, Radosław Liszewski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Radosław Liszewski, Zenon Martyniuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcin Miller, Czadoman, Radosław Liszewski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA