Chris Hemsworth (36 l.) nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony branży filmowej. Aktor największą rozpoznawalność zyskał po tym, gdy wcielił się w rolę komiksowego bohatera Thora, w filmach Marvela. Chris może pochwalić się imponującą muskulaturą, ale jak sam zapowiedział – jego mięśnie urosną jeszcze bardziej. Aktor przygotowuje się do roli legendarnego amerykańskiego wrestlera, Hulka Hogana.

Chris Hemsworth wypowiedział się na temat brata, Liama. Wbił szpilę Miley Cyrus!

Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana

Aktor potwierdził, że powstaje film biograficzny opowiadający o życiu Hulka Hogana – w roli głównej wystąpi nie kto inny, jak Chris Hemsworth, który od lat określany jest jako jeden z najprzystojniejszych i najlepiej zbudowanych aktorów w branży. Chris przyznał, że podejmie się sporego wyzwania – jak to określił, jego sylwetka przejdzie największą fizyczną transformację.

Chris Hemsworth drastycznie schudł (Instagram)

Aby zostać ikoną zapaśniczą Hulkiem Hoganem, Chris będzie musiał zmienić dietę i jeszcze więcej ćwiczyć.

Ten film będzie naprawdę zabawnym projektem. Jak możesz sobie wyobrazić, przygotowanie do roli będzie niesamowicie fizyczne. Będę musiał przytyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej, nawet więcej niż do Thora – powiedział aktor.

Chris Hemsworth biega po ulicach Nowego Jorku.

Chris Hemsworth biega po ulicach Nowego Jorku. Fot.Forum/Mega Agency.

Film ma wyreżyserować Todd Phillips, który wykazał się między innymi przy „Jokerze”. Chris zdradził, że są na początkowym etapie powstawania filmu. Aktor nawet nie widział skryptu, ale przekonuje – że nie może się doczekać, by poznać świat profesjonalnych zapaśników.

Wyobrażacie sobie Chrisa w blond włosach, jako Hulka Hogana? Trzeba przyznać, ze aktor już teraz ma boskie ciało. Jak będzie wyglądał po godzinach spędzonych na siłowni?

Wybierzecie się do kina na taką premierę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

TAK wygłupia się z dziećmi Chris Hemsworth, kiedy nikt nie patrzy!

Chris Hemsworth przeszedł METAMORFOZĘ. Fanki są przerażone!

Liam Hemsworth musiał zrezygnować z diety wegańskiej – pojawiły się problemy ze zdrowiem