Liam Hemsworth (30 l.) przepracował rozwód z Miley Cyrus i w końcu może zaangażować się na 100% w nowy związek. Aktor od jakiegoś czasu spotyka się z modelką Gabriellą Brooks i pomimo 7-letniej różnicy wieku para wydaje się świetnie do siebie pasować.

To pokazuje, że Liam Hemsworth myśli o nowej dziewczynie już na poważnie

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks planują wspólną przyszłość

Romans Liama Hemswortha i Gabrielli Brooks rośnie w siłę. Aktor swój związek traktuje bardzo poważnie. Przedstawił nową ukochaną najbliższej rodzinie i przyjaciołom. Zgodnie z jego przypuszczeniami, modelka natychmiast odnalazła wspólny język z jego rodziną, co znacznie uspokoiło Hemswortha, który już podobno zaczął planować przyszłość z Brooks.

https://www.instagram.com/p/B9VrxwYnfnL/

Uczucia pomiędzy Liamem i Gabriellą stają się coraz poważniejsze od czasu ich lunchu w The Ivy z jego rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Liam zobaczył, jak dobrze Gabriella pasuje do jego bliskich, i to się po prostu splotło. Myśli o niej bardzo poważnie i czuje, że to będzie długoterminowy związek – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia aktora

Liam Hemsworth Gabriella Brooks

Fot.Forum/Backgrid USA

Liam i Gabriella przez jakiś czas ukrywali swój związek. Aktor po medialnym rozwodzie nie był gotowy na pokazywanie się z nową wybranką. Starali się trzymać swoją relację w tajemnicy, jednak nic nie trwa wiecznie.

Jedną z rzeczy, które Liam naprawdę lubi w Gabrielli jest to, że pozwala mu być sobą i nie wywiera żadnego nacisku na związek. Pozwala, aby rzeczy działy się naturalnie i wydaje się, że nie ma żadnych oczekiwań – dodaje informator

Liam Hemsworth Gabriella Brooks

Fot.Forum/Backgrid USA

Jest jeszcze jeden powód, dlaczego zdecydowali się na ukrywanie związku –  do czasu rozwodu z Miley Cyrus Liam chciał uniknąć medialnego szumu. Gdy rozprawa rozwodowa się zakończyła Liam i Gabriella zaczęli być widywani razem. Podobno para nawet zamieszkała ze sobą.

Żadne z nich nie chciało się spieszyć, ale w rzeczywistości sprawy między nimi potoczyły się dość szybko.

Kolejnym krokiem jest pierścionek. Myślicie, że modelka owinęła sobie wokół palca zakochanego aktora?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Liam Hemsworth szczęśliwe zakochany w australijskiej modelce. Namiętne pocałunki po siłowni

Liam Hemsworth w nowym związku MYŚLI o Miley! „Zawsze będzie ją kochał”

Dlaczego Liam Hemsworth tak naprawdę rozstał się z Miley Cyrus? Nie może patrzeć na to, co się z nią dzieje