Christina Applegate, która w listopadzie będzie obchodzić 51.  urodziny, ogłosiła w sierpniu zeszłego roku, że zdiagnozowano u niej często całkowicie upośledzającą chorobę – stwardnienie rozsiane.

Selma Blair walczy o życie. Poddała się trudnemu zabiegowi

Cześć przyjaciele. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. To była dziwna podróż. Ale byłam tak wspierana przez ludzi, że wiem, kto również cierpi na tę chorobę, napisała na Twitterze.

Od tamtego czasu zniknęła z życia publicznego. Od czasu do czasu powracając do mediów społecznościowych, aby poinformować fanów o aktualizacjach związanych z chorobą.

Christina Applegate ma stwardnienie rozsiane

Christina Applegate właśnie opublikowała zdjęcie na Twitterze, przedstawiające kilka rodzajów stylowych lasek. Aktorka poinformowała swoim followersów, że przygotowuje się do swojego pierwszego dużego publicznego wystąpienia od czasu zdiagnozowania stwardnienia rozsianego w zeszłym roku.

Christina Applegate rzuciła Brada Pitta dla…

Zbliża się bardzo ważna ceremonia […] To będzie mój pierwszy raz od czasu zdiagnozowania. Laski są teraz częścią mojej nowej normalności, napisała na Twitterze.

Selma Blair skontaktowała się z Christiną Applegate, zaraz po jej publicznym ogłoszeniu choroby. Selma Blair poinformowała świat o swoim stwardnieniu rozsianym w 2018 roku.

Christina Applegate jest żoną holenderskiego basisty Martyna LeNoble i ma 11-letnią córkę Sadie.