Katy Perry (35 l) ewakuowała się z Australii, gdy poinformowano, że jedna osoba z jej wytwórni może mieć koronawirusa. Artystka długo nie czekając postanowiła wrócić do USA. Na lotnisku chroniła się przed zarazkami w nietypowy sposób.

Ciężarna Katy Perry w OBCISŁEJ sukience! Nadruk sugeruje PŁEĆ dziecka?

Katy Perry zasłania twarz poduszką na lotnisku w Australii

Plotkuje się, że Katy Perry uciekła z Australii ze strachu przed koronawirusem – podobno jedna z osób w siedzibie Universal Music Australia robiła testy na wirusa i wynik okazał się pozytywny. Katy spędziła 24-godzinną kwarantannę w swoim pokoju hotelowym w Sydney, a na drugi dzień pojechała na lotnisko. Artystka zatrzymała się w luksusowym hotelu Park Hyatt, w którym Tom Hanks i Rita Wilson przebywali zaledwie kilka dni wcześniej.

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Piosenkarka niedawno poinformowała, że jest w ciąży. Zrobiła to przy okazji premiery teledysku do piosenki „Never Worn White”, w którym pokazała spory ciążowy brzuch.

Z drugiej strony nie dziwi nas taka postawa Perry. W ciąży nie można przyjmować większości leków a łapiąc koronawirusa może okazać się to problematyczne.

Katy Perry

Fot.Forum/Mega Agency

Katy Perry

Fot.Forum/Mega Agency

Katy odwołała wszystkie wywiadu i paparazzi przyłapali ją na lotnisku. Miała na sobie wygodny dres, buty sportowe od Adidas’a i okulary przeciwsłoneczne. Perry założyła kaptur na głowę a twarz zasłoniła dużą poduszką, którą często używają kobiety w ciąży.

Katy Perry

Fot.Forum/Mega Agency

Wokalistka wróciła to swojego narzeczonego, aktora Orlando Bloom’a z który będzie miała dziecko.

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Katy Perry pokazała CIĄŻOWY brzuch

Celine Dion przez koronawirusa musiała odwołać część koncertów, ALE nie w POLSCE

Monika Zamachowska ma nietypowy sposób na koronawirusa. „Brzmi to jak żart”

Katy Perry

Fot.Forum/Mega Agency

Katy Perry

Fot.Forum/Mega Agency