Celine Dion (51 l.) przez trasę koncertową w Ameryce Północnej i Europie jest w ciągłej podróży. Z pewnością przemieszczania nie ułatwia jej fakt, że panuje epidemia koronawirusa. Polscy fani zaczęli się martwić, że artystka odwoła koncert w maju – jednak pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

Celine Dion przełożyła koncerty. Była badana na KORONAWIRUSA

Celine Dion zagra w Polsce

W poniedziałek informowaliśmy, że gwiazda zaczęła źle się czuć i mieć objawy przeziębienia, wokalistka miała robione testy pod kątem obecności wirusa – jednak wynik wyszedł negatywny. Okazało się, że to zwykle przeziębienie – jednak będąc w trasie koncertowej takie przeziębienie może mieć bardzo poważne skutki.

Celine była zmuszona do odwołania dwóch koncertów i przeniesienia ich na inny termin z powodu złego samopoczucia. Przeprosiła fanów z Waszyngtonu i Pittsburga i poprosiła o wyrozumiałość.

W mediach zaczęły się spekulacje, czy przez epidemię koronawirusa odbędzie się koncert w Polsce? Część fanów pisała, że zostanie odwołany, jednak jak się okazało są to nieprawdziwe informacje.

Głos postanowiła zabrać firma organizująca koncert w Polsce – na Facebooku firmy Prestige MJM pojawiło się oświadczenie.

Wbrew doniesieniom niektórych polskich mediów terminy polskich koncertów Celine Dion nie uległy zmianie. Artystka wystąpi 23 maja w Łodzi i 25 maja w Krakowie. Prawdą jest natomiast, że Celine Dion odwołała dwa występy w USA: w Waszyngtonie oraz w Pittsburghu. Powodem było przeziębienie artystki. Oba marcowe występy kanadyjskiej wokalistki w Stanach Zjednoczonych zostały przeniesione na listopad.Warto dodać, że w związku z przeziębieniem, artystce został przeprowadzony test na obecność koronawirusa. Wynik był negatywny. Kolejny koncert w ramach swojej światowej trasy Celine Dion zagra 24 marca w Denver. A my zapraszamy do Łodzi i Krakowa!  – poinformowała firma

Celine Dion podczas trasy koncertowej Courage World Tour:

Myślicie, że do tego czasu sytuacja z koronawirusem się uspokoi?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Celine Dion w krótkiej fryzurze, która odjęła jej 10 lat

Nietypowy krok PORNHUB; tak serwis wspiera walkę z koronawirusem we Włoszech

Piłkarz Juventusu Turyn ZAKAŻONY koronawirusem! Co ze Szczęsnym i Ronaldo?

Celine Dion

Fot.Forum/Backgrid USA

Celine Dion

Fot.Forum/Backgrid USA