Według doniesień DailyMail i The Sun księżna Walii była widziana, „szczęśliwa, zdrowa i zrelaksowana” podczas weekendowej wizyty na lokalnym targu w Windsorze. To pierwszy raz, kiedy widziano ją poza domem od czasu operacji brzucha. Według doniesień Kate i Williama widziano w minioną sobotę w jednym ze swoich ulubionych miejsc, niedaleko ich Adelaide Cottage w Windsorze.

Księżna Kate dziękuje wszystkim „za wsparcie”

Według brytyjskiej prasy, wizyta księżnej Kate na targu „The Windsor Farm Shop” zapewnił bardzo potrzebny impuls brytyjskiej opinii publicznej, która jest coraz bardziej zaniepokojona stanem zdrowia księżnej

Świadek, który widział parę w Windsorze, powiedział wczoraj wieczorem „The Sun”, „Po wszystkich plotkach, które krążyły, byłem oszołomiony, widząc ich tam. Kate była na zakupach z Williamem i wyglądała na szczęśliwą. I dobrze. Dzieci nie było z nimi, ale to dobry znak, że była na tyle zdrowa, że mogła wyjść sobie do sklepu”.

Kate i William widziani w Windsorze

Chociaż parze nie zrobiono żadnych zdjęć – zgodnie z ich prośbą o zachowanie prywatności w czasie rekonwalescencji Kate, doniesienie o ich ich pojawieniu się publicznie jest zachęcającym sygnałem, że księżna Kate stawia pierwsze kroki w kierunku powrotu do oficjalnej pracy dla rodziny królewskiej.

Rose Hanbury – kochanica przyszłego króla?

Wstępnie mówiono o jej powrocie na Wielkanoc, jednak po burzy, a raczej tsunami negatywnych informacji związanych z jego stanem zdrowia, możliwe, że Kate przyśpieszy swoje premierowe występy po operacji.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: