Kylie Jenner (22 l.) jest najmłodszą miliarderką na świecie. Jennerka miała nosa, gdy zakładała swoją firmę kosmetyczną. W ekspresowym tempie dorobiła się miliardów na koncie, dzięki czemu jest jedną z najbogatszych sióstr Kardashian-Jenner. Kylie chętnie pokazuje swoje luksusowe życie na Instagramie i musimy przyznać, że czasami jesteśmy przytłoczeni jej bogactwem!

Kim jest tajemnicza kuzynka Kylie Jenner? Natalie Zettel jest zaginioną siostrą bliźniaczką Kardashianek?

Kylie Jenner pokazała kolekcję różowych torebek za prawie pół miliona złotych

Kylie słynie z tego, że uwielbia dobra luksusowe. Zresztą wszystkie siostry Kardashian-Jenner są zakochane w luksusowej marce Hermes. Każda z nich ma co najmniej po kilka sztuk tych torebek. Firma jest naprawdę luksusowa, a na torebki Birkin są zapisy. Podobno Kylie posiada ponad 10 sztuk tych torebek. Niektórych cena wynosi tyle, ile kosztuje apartament w centrum Warszawy! Wszystko zależy od tego, z czego jest zrobiona torebka. Najdroższe są te, które zrobione są z egzotycznych materiałów.

Jennerka postanowiła pokazać swoją kolekcję różowych torebek. Jak przystało na właścicielkę firmy kosmetycznej, Kylie uwielbia kolor różowy. Tym razem postanowiła zdradzić, jak wygląda jej garderoba na akcesoria. Tak – Jenner ma oddzielne pomieszczenie na torebki!

Na zdjęciu widzimy same marki z najwyższej półki. Obok siebie, jak na wystawie ułożone są torebki od ChanelJacquemus, Hermès i Louis Vuitton o łącznej wartości około pół miliona złotych!

Musimy przyznać, że jesteśmy odrobinę zazdrośni. Kto nie marzy o takiej garderobie?

W zeszłym miesiącu Jenner ujawniła, że ​​podjęła decyzję o sprzedaży większości udziałów w swojej firmie kosmetycznej: Kylie Cosmetics za 600 milionów dolarów.

Kylie Jenner chwali się luksusowymi torebkami na Instagramie:

View this post on Instagram

💗💄👛✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

cozy 💗

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Co myślicie o dodatkach w takiej cenie? Ładne torebki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner i Travis Scott podjęli ważną decyzję dla dobra CÓRKI

Zapomnijcie o białych kuchniach! Kylie Jenner lansuje NOWY trend na KOLOR w kuchni

To Khloe Kardashian czy Kris Jenner? Celebrytki mają wielkie poczucie humoru

Kylie Jenner

Fot.Forum/X17

Kylie Jenner

Fot.Forum/Mega Agency