Nawet na rodzinę królewską wpłynęła pandemia COVID-19. Para książęca Cambridge zazwyczaj podczas wolnych dni albo wakacji wyjeżdżają do swojej wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Można się domyślać, że właśnie tam spędzają kwarantannę.

Kate i William podczas kwarantanny

Książę George zastępowany LALKĄ. Księżna Kate zdradza szczegóły sesji po porodzie

Natomiast na co dzień Kate i William są bardzo zapracowani – od królewskich zajęć po spotkania publiczne. Teraz podczas koronawirusa wszystkie ich obowiązki zostały przełożone. Książę George i księżna Charlotte uczą się w domu, podobnie jak tysiące innych dzieci w Wielkiej Brytanii. Dlatego nie ma wątpliwości, że Kate i William będą nadzorować i pomagać dzieciom w nauce.

Ta kobieta miała szczęście! Zobaczyła księżną Kate z dziećmi w TAKIEJ sytuacji

Magazyn Hello! dowiedział się, jak księżna Kate spędza kwarantannę. Podobno codziennie biega i chodzi na spacery – przypominamy, że Middleton uwielbia aktywność, a w czasach szkolnych była zapalonym sportowcem. Kiedy tylko księżna przebywa w Anmer Hall, korzysta z dostępnych tam obiektów, czyli basenu i kortu tenisowego. W ubiegłym roku pojawiła się informacja, że Kate pobiera lekcje tenisa w ekskluzywnym klubie Hurlingham w Fulham.

Księżna Kate pokazała nowe, urocze zdjęcie księżniczki Charlotte. Opowiedziała też, jak KOSZMARNIE znosiła ciążę

Para książęca Cambridge

Para książęca Cambridge. Forum/MEGA

Para książęca Cambridge

Para książęca Cambridge. Fot. Forum

Księżna Charlotte

Księżna Charlotte. Fot. Forum/Zumi Press