Cristiano Ronaldo (34 l.) w mediach kreuje się na przykładnego ojca i dobrego partnera. Ronaldo jako ojciec czwórki dzieci, chętnie chwali się na Instagramie codziennym życiem całej rodziny. Piłkarz jakiś czas temu wyjawił w wywiadzie, że chciałby pobrać się z swoją partnerką, Georiginą Rodriguez (25 l.).

Cristiano Ronaldo pokazał jak wyglądały luksusowe urodziny jego córki. Impreza była BAJKOWA!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez pobrali się?

Cristiano w przeszłości prowadził bardzo rozwiązłe życie. Zanim został ojcem, co rusz można go było spotkać z nową dziewczyną. Jednak, gdy poznał Georginę jego życie się zmieniło. Zaczął bardziej skupiać się na rodzinie i poważnie myśleć o ślubie. Cristiano i Georgina spotykają się od 2016 roku. Mają razem córeczkę – Alanę Martinę. Piłkarz poznał Rodriguez, gdy robił zakupy w jednym z butików Gucci. Georgina pracowała tam jako ekspedientka. Podobno między nimi od razu zaiskrzyło i od tamtej pory są w związku.

W środowy wieczór pojawiły się spekulacje, mówiące że piłkarz po cichu pobrał się z 25-letnią Georginą. Plotki na temat ślubu pojawiły się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Ronaldo ujawnił w wywiadzie plany małżeństwa z piękną brunetką. Jednak wygląda na to, że to nie jest odpowiednia pora na ślub.

Bardzo mi pomogła. Oczywiście, że ją kocham. Na pewno będziemy (małżeństwem) pewnego dnia. To także marzenie mojej mamy – zdradził w wywiadzie z Piersem Morganem piłkarz.

Jak Georgina Rodriguez podrywa Cristiano Ronaldo?

Pomimo ekscytującego zawodu, jakim jest bycie piłkarzem – Georgina przyznała niedawno, że „nie jest łatwo” być w związku z kimś tak znanym jak Cristiano. Rodriguez przyznała, że ​​to była „miłość od pierwszego wejrzenia”. Piękna brunetka zdradziła również, że ​​oprócz emocjonalnego związku między nimi, ważne jest aby zachować romantyczną iskrę. Modelka powiedziała, że zawsze sypia w seksownej bieliźnie. Dodała, że ​​spanie w takiej bieliźnie jest „romantyczne” i sprawi, że twój mężczyzna będzie „szczęśliwy”.

Cristiano Ronaldo z rodziną:

View this post on Instagram

Best way to start my weekend ❤️🙏

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Jak myślcie, Cristiano mógłby zdecydować się na skromne przyjęcie weselne?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez zrobili FURORĘ na MTV EMA (ZDJĘCIA)

Tak Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spędzali ostatni weekend

Cristiano Ronaldo na jachcie za 200 tys. dolarów; próbuje wyrzucić syna za burtę (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez

Fot.FORUM

Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez

Fot.FORUM/Gtres Online

Fot.Forum/Gtres Online

Georgina Rodriguez

Fot.Forum/Gtres Online