Britney Spears od dawna marzy, by po raz trzeci zostać mamą. Niemniej jednak piosenkarka przez ostatnich 13 lat znajdowała się pod kuratelą swojego ojca, który niekoniecznie był za tym pomysłem. Jesienią tego roku artystka odzyskała swoją wolność i teraz głośno mówi o tym, że ma w planach powiększyć swoją rodzinę. Wiadomo również, że 40-latka pragnie córki.

OMG! Książę Wiliam miał „cyber romans” z Britney Spears!

Britney Spears jest w ciąży?

Czy jest już coś na rzeczy? Cóż, ostatnio na jej Instagramie pojawił się filmik, na którym widać, jak księżniczka popu udaje, że trzyma na rękach dziecko. Jednocześnie kołysze się i „karmi” niemowlaka butelką. Patrząc na ten post nie mamy oczywiście wątpliwości, że artystka nie tuli żadnego malucha, niemniej jednak komentarz, który dodała do materiału, daje wiele do myślenia.

Nowy dodatek do rodziny. Zganijcie, czy to chłopiec czy dziewczynka… dziękuję ci jeszcze raz kochanie @samasghari – napisała Britney.

„Najlepszy dzień w życiu” – Britney Spears nareszcie jest wolna!

Co ciekawe, wpis skomentował sam Sam Asghari, narzeczony wokalistki. Mężczyzna odpowiedział jedynie kilkoma emotkami, przedstawiającymi zaskoczenie. Czy to oznacza, że ukochany gwiazdy o czymś nie wie? Niekoniecznie. Przypomnijmy, że parę tygodni temu model podarował Britney małego pieska. Być może to właśnie szczeniaka piosenkarka tuli w swoich ramionach.