Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych postaci telewizyjnego show „Królowe Życia”, które możemy obejrzeć na antenie TTV. Natomiast dla niektórych mogła być już zanan wcześniej…

Dagmara Kaźmierska o swojej przeszłości

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny jak prawdziwa królowa życia (FOTO)

Dagmara Kaźmierska w 2009 roku została prawomocnie skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się stręczycielstwem, sutenerstwem i zmuszaniem młodych kobiet do prostytucji.

Królowa Życia postanowiła poprzeć protest kobiet na Instagramie: Uważaj, komu ufasz. Nawet diabeł był kiedyś aniołem” – napisała Dagmara.

Julia Wieniawa jak Dagmara z Królowych życia

Mimo że gwiazda stacji TTV odcięła się od przeszłości, to jednak w Internecie nic nie ginie. Jedna z obserwatorek napisała: „Pani na ten temat nie powinna się wypowiadać. Ile kobiet cierpiało przez panią, jak były zmuszane do seksu i sprzedawane?”.

Komentarz zdenerwował Dagmarę Kaźmierską. Delikatnie ostrzegła obserwatorkę…

Proszę uważać, co pani pisze. Bo nigdy nie zostałam skazana za handel żywym towarem. Oby za powielanie śmieci krążących o mnie w Internecie nie zasiadła sama pani na ławie sądowej za publiczne oczernianie – napisała Królowa Życia.

Dagmara z „Królowych Życia” w szpitalu! „Ten człowiek dał mi drugie życie”

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on