Dagmara Kaźmierska (51 l.) jakiś czas temu poinformowała fanów o groźnym wypadku samochodowym, którego była uczestnikiem. Królowa mogła już nigdy nie wstać na nogi i do tej pory nie odzyskała pełnej sprawności, cały czas musi poruszać się o kulach. Teraz dodała na Instagrama zdjęcie ze szpitala i wyjaśniła, dlaczego tam się znalazła.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych Życia” pokazała stare zdjęcie z 18-tki

Dagmara Kaźmierska wylądowała w szpitalu

Dagmara jest jedną z najbarwniejszych postaci telewizyjnego show „Królowe Życia”, które możemy obejrzeć na antenie TTV. Gdy celebrytka poinformowała fanów, że miała wypadek – Internauci nie mogli wyjść z szoku. Dagmara nie ukrywała, że cała sytuacja jest poważna i mogła stracić życie. Dla tak żywiołowej kobiety jak ona, to że jest zależna od innych osób było bardzo trudne do zaakceptowania.

Kaźmierska udostępniła zdjęcie ze szpitalnego łóżka i wyjaśniła dlaczego się tam znalazła. Dagmara mimo kilku operacji nogi i rehabilitacji zdecydowała, że podda się kolejnemu zabiegowi. Kobieta marzy, by jej życie wróciło to normalności, sprzed czasu gdy miała wypadek i mogła się normalnie przemieszczać.

Czas i zdrowie, to dwa cenne skarby, których nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią(…) Prawa noga wczoraj zoperowana. Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech. Po… Oboje zmęczeni. A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia. (…) Ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja (…) Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem” – zachwyca się Dagmara.

View this post on Instagram

❤️CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych ❤️Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest ❤️🙏Dla mnie i innych pacjentów ❤️Prawa noga wczoraj zoperowana 💪🏻👣👣👣Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech 😃😃😃Po… Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia 🤪🤪🤪🙈On naprawdę ma mnie dość 🤪🤪🤪🤪🙈Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja 🤪🤪🤪Najlepszy ORTOPEDA NA ŚWIECIE DOKTOR RYSZARD STAWICKI ❤️🙏Dziękuję, że Pan jest ❤️🙏 Kochają Pana nie tylko pacjenci 😁Ale i personel 🦋Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem ❤️😇❤️ @ryszardstawicki @medicus.bonus @grochowska_9 #wspaniałyczłowiek #wspaniałylekarz #najlepszylekarz #najlepszylekarznaswiecie #najlepszyortopeda #ortopeda

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Dagmara, jak przystało na prawdziwą królową nawet w szpitalu prezentuje się nienagannie. Gwiazda nie zrezygnowała z makijażu, czy biżuterii.

Kaźmierska nie ukrywała radości, z operacji. Widać, że ma duże oczekiwania co do swojego stanu zdrowia, po okresie rekonwalescencji. Celebrytka nie mogła nachwalić się nad zdolnościami lekarza, pod którego skrzydła trafiła.

Zadowolona Dagmara Kaźmierska robi sobie zdjęcie z lekarzem w szpitalu.

Dagmara Kaźmierska. Fot.Instagram/queen_of_life_77

Fani w sekcji komentarzy życzyli ulubionej gwieździe, by szybko wracała do pełni sił i zdrowia. Z pewnością Dagmara może liczyć na wsparcie nie tylko fanów, ale przede wszystkim najbliższej rodziny, syna Conana, czy przyjaciela Jacka.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak w młodości wyglądała Dagmara z „Królowych Życia” – fani są w SZOKU. „Jak cyganka”

Dagmara z „Królowych Życia” zakochana? Gwiazda pokazała partnera na Instagramie

Książę Karol ma koronawirusa. Czy mógł zarazić swoje dzieci i wnuki?