Daniel Kuczaj, ” Qczaj”, to jeden z najpopularniejszych trenerów w Polsce. Mężczyzna w dramatycznym wpisie przyznał, że w wieku 7 lat był molestowany. Jego historia wstrząsnęła nami do reszty.

Qczaj o Dominice Tajner-Wiśniewskiej „Miśka pisze do mnie codziennie”

Szokująca prawda Daniela „Qczaj’a”

Qczaj bardzo szybko zdobył dużą popularność, jest jednym z ulubionych trenerów i motywatorów Polaków. Daniel bywa szczery do bólu. Tym razem równie szczerze podzielił się szokującą historią na Instagramie, która opowiada dramatyczne doświadczenia małego chłopca! 

To najtrudniejszy post jaki przyszło mi napisać do tej pory i najtrudniejsza decyzja jaką podjąłem w życiu… Jestem dzieckiem – mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” – moi rówieśnicy bawią się w chowanego.
Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu… Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej – zaczął Daniel

Daniel w mocnym wstępie jasno dał do zrozumienia, że jako 7-latek przekonał się na własnej skórze czym jest strach, ból i poczucie poniżenia.

Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia – ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora… Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła a w drodze powrotnej często nas odwiedzał

Trener przyznał, że molestowała go osoba z bliskiego otoczenia. Oprawca doskonale się maskował, przykłady członek społecznej wspólnoty, katolik… a czyny, których się dopuszczał nieludzkie!

Przetrwałem.Wyjechałem do Krakowa. Zawsze czułem się inny, zresztą nawet gdybym o tym zapomniał to koledzy na korytarzach szkolnej bursy sukcesywnie mi o tym przypominali. Pedał, ciota, cipa – nie są to określenia które dowartościowują 16-latka, a w kimś z tak pokiereszowanym wnętrzem rozbudzą tylko jedną myśl – nie chcę już żyć!

Daniel Kuczaj

Fot.Instagram/qczaj

Daniel Kuczaj szczerze o swojej orientacji seksualnej

Potem dodaje:

Pamiętam, gdy siedząc na skraju Skałek Twardowskiego oswajałem się z myślą, że tylko jeden ruch dzieli mnie od całkowitej wolności…Wolność. Pisząc te słowa dokładnie pamiętam jak brudny, samotny i niekochany się czułem. Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji.

W końcu Daniel otworzył się jak nigdy dotąd i wyznał długo trzymaną w tajemnicy historię, której nikt się nie spodziewał.

To moja historia. Dziś mama jest ze mnie dumna… Radzili mi bym tego mówił, że będą mnie atakować, że nie wszyscy zrozumieją
Gdy zaczęło się moje piekło miałem 7 lat, przez kolejne znosiłem upokorzenie i strach… Czego mam się dzisiaj bać? – że wyleją na mnie szambo zakrapiane święconą wodą? Dziś pogodzony ze wszystkim co było i dumny z tego kim jestem, staję w prawdzie z Tobą i ze sobą. Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie to znaczy, że wszystko miało sens… Ukochuje. Daniel Józek – zakończył trener

View this post on Instagram

to najtrudniejszy post jaki przyszło mi napisać do tej pory i najtrudniejsza decyzja jaką podjąłem w życiu… Jestem dzieckiem – mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” – moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu… Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia – ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora… Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła a w drodze powrotnej często nas odwiedzał… Przetrwałem. Wyjechałem do Krakowa. Zawsze czułem się inny, zresztą nawet gdybym o tym zapomniał to koledzy na korytarzach szkolnej bursy sukcesywnie mi o tym przypominali. Pedał, ciota, cipa – nie są to określenia które dowartościowują 16-latka, a w kimś z tak pokiereszowanym wnętrzem rozbudzą tylko jedną myśl – nie chcę już żyć! Pamiętam, gdy siedząc na skraju Skałek Twardowskiego oswajałem się z myślą, że tylko jeden ruch dzieli mnie od całkowitej wolności… Wolność. Pisząc te słowa dokładnie pamiętam jak brudny, samotny i niekochany się czułem. Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji. To moja historia. Dziś mama jest ze mnie dumna… Radzili mi bym tego nie mówił, że będą mnie atakować, że nie wszyscy zrozumieją… Gdy zaczęło się moje piekło miałem 7 lat, przez kolejne znosiłem upokorzenie i strach… Czego mam się dzisiaj bać? – że wyleją na mnie szambo zakrapiane święconą wodą? Dziś pogodzony ze wszystkim co było i dumny z tego kim jestem, staję w prawdzie z Tobą i ze sobą. Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie to znaczy, że wszystko miało sens… Ukochuje Daniel Józek #ukochojsie

A post shared by Qczaj (@qczaj) on

Trudna przeszłość Daniela Kuczaja

Trener przed laty nie miał lekko w życiu. Dramatyczna historia z którą się teraz podzielił jeszcze bardziej udowadnia, że Daniel musi mieć bardzo mocną psychikę. Pozbierał się po wszystkich ciężkich doświadczeniach i wyszedł z nich silniejszy.

Bella Thorne w szokującym poście: Byłam molestowana do 14 roku życia

W jednym z wywiadów otwarcie wyznał, że w jego rodzinnym domu były obecny alkohol, doświadczył przemocy psychicznej i fizycznej. Jako dziecko widział wiele rzeczy, których nie powinien był zobaczyć. Ojciec Daniela był uzależniony, a matka nie odchodziła od niego ze względu na dzieci. Trudne dzieciństwo odcisnęło na nim piętno, jednak przezwyciężył demony przeszłości.

I my ukochujemy i gratulujemy odwagi!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ellen DeGeneres była MOLESTOWANA przez OJCZYMA jako nastolatka; jej matka komentuje dramat córki

Uczestniczka Top Model wyznała, że była MOLESTOWANA! Daria zdradza szczegóły

Szok! Uma Thurman szczegół po szczególe opowiada o byciu molestowaną!

Qczaj

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Qczaj

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Oczaj

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Daniel Kuczaj

scena z: Qczaj, SK:, , fot. Podlewski/AKPA