W Karpaczu Magdzie Gessler puściły nerwy. Gwiazda TVN tym razem nie oszczędzała rolnika Marcina Bustowskiego, który całe zajście transmitował na Facebooku.

Dantejskie sceny z udziałem Magdy Gessler w Karpaczu!

Magda Gessler pokazała zdjęcie, na którym jest w ciąży z córką Anną Wandą. Dziewczynka zmarła dwa tygodnie po porodzie

Magda Gessler obecnie przebywa w Karpaczu, gdzie nagrywa kolejny odcinek „Kuchennych Rewolucji”. Tam czekał na nią Marcin Bustowski, który jest posłem Konfederacji oraz jej zagorzałym przeciwnikiem. Poseł chciał pokazać, jak rażących naruszeń dopuszcza się Gessler.

Magda Gessler ujawniła w swojej książce, że trafiła do domu publicznego

Marcin Bustowski przez megafon krzyczał po Magdę Gessler i mówił, że truje dzieci. Według niego woda w Karpaczu jest niezdatna do picia ze względu na szkodliwe aluminium w niej. Ponadto zwrócił uwagę, że restauratorka kupuje produkty w wielkich sieciach handlowych, przez co jedzenie jest niezdrowe.

Ja wszystkim gościom Karpacza odradzam tutaj przyjeżdżać, bo w żadnej gastronomii nie dostaniecie zdrowej żywności, tu jest wszystko kupowane w Tesco i Biedronce, największy syf, kiła i mogiła – mówi Bustowski.

Agresywna Magda Gesslerowa zniszczyła mi telefon, a koledze tak ciągła kabla, że wyrwała gniazdo z telefonu. Kobieta jest naprawdę niezrównoważona emocjonalnie. Skąd ona bierze surowce do programu?! Taka była troskliwa w rozmowie i troszczyła się o dzieci. Prosiła o wysłanie dokumentów i że się odezwie. 3 miesiące czytała 4 kartki i się nie odezwała. – kontynuował poseł.

Magda Gessler skrytykowała własne danie. „Krowie łajno”

Magda Gessler pokazała zdjęcie, na którym jest w ciąży z córką Anną Wandą. Zmarła dwa tygodnie po porodzie

scena z: Magda Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA