Demi Moore (58 l.) wystąpiła w internetowym talk-show Naomi Campbell (50 l.)  i wyjaśniła, dlaczego jej twarzy była nie do poznania podczas pokazu Fendi, który odbył się w Paryżu. Aktorka ma na to prostą odpowiedź! Zaprzecza jakimkolwiek operacjom plastycznym.

Demi Moore w roli MODELKI. Fani jej nie rozpoznali

Demi Moore tłumaczy się z odmienionej twarzy

Demi Moore zbliża się do 60. a w dalszym ciągu zachwyca fanów młodym wyglądem. Aktorka czuje się i wygląda o połowę młodziej, niż ma w rzeczywistości. Nie jest tajemnicą, że na przestrzeni lat korzystała z botoksu i wypełniaczy, by zatrzymać upływający czas i wiotkość skóry.

Jednak podczas pokazu Fendi zmieniła się nie do poznania – wszystko za sprawą nieruchomej twarzy bez cienia zmarszczek i zapadniętych policzków. Wyjaśniła, co się zmieniło w jej wyglądzie.

Emily Ratajkowski przebrała się za Demi Moore. Odtworzyła jej KONTROWERSYJNĄ sesję

Aktorka otworzyła pokaz Fendi podczas trwającego w Paryżu Tygodnia Mody i zupełnie nie przypominała siebie. Jej nowy wygląd wzbudził niemałe zainteresowanie mediów. Udzieliła wywiadu Naomi Campbell i nie ukrywała, że przechadzając się po wybiegu spełniła marzenie z czasów, gdy była nastolatką.

To było dla mnie wyjątkowe wydarzenie, ponieważ czułam, że nie chodziło wyłącznie o ubrania, a bardziej o całą historię. To było bardzo magiczne i poruszające – powiedziała aktorka.

Demi podczas spotkania z supermodelką postawiła na naturalny wygląd i minimalny makijaż. Wystąpiła w czarnej stylizacji i okularach.

Okazało się, że jej za je odmieniony wygląd odpowiadał  makijaż. Moore wciągała również policzki, przez co jej kości policzkowe były wyraźniejsze.

Myślicie, że to wina makijażu?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Demi Moore nietypowo urządziła dom: „Nie mogę stwierdzić, czy to jest kanapa w łazience, czy toaleta w salonie”

Tego jeszcze nie było! Demi Moore spędza kwarantanne z byłym mężem Brucem Willisem

Córka Demi Moore, Rumer Willis wygląda jak siostra bliźniaczka swojej mamy! (FOTO)

Odmieniona Demi Moore na pokazie Fendi.

Odmieniona Demi Moore na pokazie Fendi. Fot.Youtube/Naomi.

Demi Moore i Naomi Campbell.

Demi Moore i Naomi Campbell. Fot.Youtube/Naomi.