Jakiś czas temu prosto zza oceanu do Polski na salony wjechała 23-letnia Caroline Derpienski – modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku. Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów, a także wchodząc w konflikty z polskimi gwiazdami.

Wielka afera z Caroline Derpieński! Namawiała uczestnika programu do ROZSTANIA Z ŻONĄ!

Derpieński tłumaczy się z nieobecności na Balu Polonii w Miami!

Jak wiemy, Caroline Derpieński w Miami nie ma najlepszych relacji ze znanymi Polakami. Jakiś czas temu weszła w konflikt z Anetą Glam, a następnie z rodziną Rubików, którzy przenieśli się niedawno za ocean. Choć ten drugi konflikt nie jest roztrząsany, tak między Gam i Derpieński stale jest gorąco.

Caroline Derpieński założyła konto na YouTube! „Zaczynamy OFICJALNĄ działalność”

Niedawno odbył się Bal Polonii w Miami, na który rzekomo celebrytka nie została zaproszona. Sama twierdzi jednak, że nie było to spowodowane brakiem zaproszenia, a jedynie jej niechęcią spędzania czasu z osobami z tego kręgu. Lidia Siwiec, która była na Balu, postanowiła pozwolić sobie na uszczypliwy komentarz w stronę Caroline Derpieński. Mówiła na Instagramie, że milionerka nie otrzymała zaproszenia i nie mogła pojawić się na imprezie z innymi Polakami. Caroline szybko odpowiedziała jej na swoim InstaStories.

Ta pani napisała: „W przeciwieństwie do Caroline Derpienski miałyśmy bilety na bal. Nie przyszłyśmy na chwilę pogwiazdorzyć i zrobić zdjęć z fanami”. Dziewczyno, pierwsza sprawa. Nie poszłam na bal właśnie przez takie osoby jak ty. Wiedziałam, że znajdą się zazdrosne kobiety, które będą mnie obrażać, a ja sobie tego nie życzę. Nie chcę siedzieć w niemiłej atmosferze. Bilety były w przedsprzedaży już kilka miesięcy temu. Miałam dużo czasu na zastanowienie, ale to nie miało sensu. – mówiła celebrytka

Caroline Derpieński broni się po aferze! „Napisałam do tego CHŁOPACZKA ZE WSI, wyciągnęłam rękę”

W odpowiedzi gwiazdy nie zabrakło oczywiście uszczypliwego komentarza w stronę Lidii Siwiec.

Napisałaś: „Nie przyszłyśmy na chwilę pogwiazdorzyć”. Ty nigdy nie pogwiazdorzysz. Żeby pogwiazdorzyć, trzeba być osobą popularną. Napisał: „Zrobić zdjęcia z widmo-fanami”. Twój facet, którego nie będę pokazywać, podszedł do mnie, poprosił o zdjęcie i nawet dotknął za ramię. Nie dziwie się twojej frustracji, ale jest, jak jest. Nie pogwiazdorzysz kochanie. – kontynuowała Derpieński

 

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA