Sebastian Fabijański po kilkuletnich sukcesach w aktorstwie postanowił zaistnieć w świecie raperskim. Nie wszyscy mają tak łatwo w rapie, jak Fabijański, bo jego debiutancki klip był w kolaboracji z O.S.T.R. promujący film „Psy. W imię zasad”.

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim

OMG! Jest już TELEDYSK Sebastiana Fabijańskiego. Rapuje u boku Lindy (KLIP)

Nowa płyta aktora została przyćmiona jego nowym związkiem. Pod koniec 2019 roku wyszło na jaw, że Fabijański spotyka się z Maffashion. Zaraz po tym pojawiła się plotka, że para się zaręczyła. Z kolei na początku maja portal „Pudelek” dowiedział się, że spodziewają się dziecka.

Fani Maffashion teraz śledzą każdy jej ruch i obserwują, czy przypadkiem nie widać już brzuszka – podobno jest w 5 miesiącu ciąży. Od jakiegoś czasu Julia chodzi non stop w ogromnych bluzach, więc można się domyślać dlaczego.

Sebastian Fabjański i Maffashion zaliczyli pierwszy wspólny „lajw”. Było trochę niezręcznie

Dzisiaj na YouTube wleciał kolejny teledysk Sebastiana Fabijańskiego  – „Nieaktualne”. Niespodziewanie w klipie wystąpiła Julia Kuczyńska, która tańczy do piosenki ukochanego i to w jego domu, gdzie razem spędzają kwarantannę. Blogerka oczywiście ma na sobie luźną bluzę i kurtkę jeansową, więc trudno cokolwiek zauważyć…

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem? AKTUALIZACJA