Deyn od kilku miesięcy zapowiadała, że będzie musiała przejść drugą operację plastyczną piersi, ale nic więcej nie zdradzała. Pierwszą w 2016 roku trzymała w tajemnicy, bo jak powiedziała na swoim kanale „nie było to wtedy tak popularne”.

Deyn po operacji plastycznej piersi

Marita dopiero tydzień po operacji zdecydowała się opowiedzieć swoim fanom o problemach z piersiami. Na początku nagrania mówi, że miała duże, piękne piersi, których koleżanki zazdrościły – rozmiar D/E. Po zapisaniu się na siłownie wszystko z nich zeszło.

Zeszło mi z piersi wszystko, został tylko gruczoł i mięsień, więc z tych pierwsi zrobiło się coś niefajnego. Dodatkowo, jak rosłam, tyłam na piersiach, zaczęły mi się pojawiać rozstępy, a jak wszystko zeszło, piersi były z takimi krechami. Było to niefajne dla dziewczyny, która miała duży biust i taki spadek był naprawdę zły i z głową zaczęło mi się coś robić. Wiadomo akceptacja samej siebie

– tłumaczy Marita.

Deyn i Majewski na Coachelle wynajęli dom z basenem. Przyznali się, ile za niego zapłacili

W dalszej cześć filmu zdradza, że kiedy poznała Daniela, czyli w 2016 roku wstydziła się przed nim rozbierać, „a pewne sprawy były załatwiane przy zgaszonym świetle„.

Wypychałam sobie skarpetkami biust. Jak byliśmy na basenie (z Danielem), to miałam strój kąpielowy, ale miałam po parę skarpetek. Pamiętam, że musiała suszyć te skarpetki, za każmy razem, jak wracaliśmy do hotelu.

– wyznała Deyn.

Druga operacja plastyczna biustu

Influencerka musiała zrobić drugą operację biustu. W filmiku dokładnie wytłumaczyła fanom, że pod wpływem wzmożonej aktywności fizycznej implanty się obróciły i zdeformowały piersi.

Marita zapłaciła za pierwszą operację we Wrocławiu 17 tysięcy, a za drugą w Warszawie 15 tysięcy złotych.

Deynn opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat! Pokazała też Daniela Majewskiego

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

my fav flowers🌹#roses

Post udostępniony przez † Marita Sürma Majewska (@deynn)