Deynn i Daniel Majewski znowu są na ustach wszystkich. Tydzień temu influencerka niespodziewanie ogłosiła, że zakończyła współprace ze Skin79. Fani byli w szoku, bo jeszcze kilka godzin wcześniej reklamowała ich produktu.

Deynn i Skin79. O co chodzi?

Deynn niespodziewanie zakończyła współpracę ze Skin79. Prezes firmy zdradza, jak zachowali się MAJEWSCY

Marita Surma nie zdradziła, dlaczego się rozstała z koreańską marką. Poinformowała tylko, że nie chce mieć z marką Skin79 nic wspólnego i zakazuje sprzedaży kosmetyków sygnowanych swoim pseudonimem – DEYNNBEAUTY LOVES SKIN79. 

Tajemniczy „Prezes” firmy zabrał głos i na łamach portalu „Pudelek” opisał całą współpracę z Deynn: „Deynn niespodziewanie zakończyła współpracę ze Skin79. Prezes firmy zdradza, jak zachowali się MAJEWSCY”.

Deynn siedem godzin sprzątała GARDEROBĘ. Z jednego regału jest szczególnie dumna

Marita odpowiedziała na zarzuty ze strony „Prezesa” marki Skin79. Na swoim profilu instagramowym opublikowała oświadczenie. Czytamy, że postanowili odpowiedzieć na pojawiające się nieprawdziwe informacje. Mimo że jest to dalekie od ich standardów i modelu pracy, ale ze względu na to, że stali się jawnym atakiem na ich dobre imię i wizerunek, nie są w stanie dłużej tego lekceważyć.

Deynn pokazała boczki i odstający brzuch. „Nie przeszkadza mi, gdy coś wylewa się z leginsów”

Majewscy stanowczo zaprzeczają, jakoby mieli zatrudniać specjalistów od wizerunku, a tym bardziej marka Skin79 miała im w tym pomagać.

Nieprawdziwe są stwierdzenia jakoby za naszą wewnętrzną przemianą, zmianą publicznych działań, rozwoju oraz zachowań, które wcześniej pozostawiały wiele do życzenia, stała jakakolwiek agencja marketingowa czy eksperci! (…) Nigdy w życiu nie wydaliśmy ani złotówki na żadnego rodzaju działania marketingowe mające na celu poprawę wizerunku. (…) Nie wierzymy również, że jakakolwiek inna osoba zainwestowałaby grosz, a co dopiero „setki tysięcy” złotych na naprawę wizerunku osób, których zadaniem jest reklamowanie kosmetyków – zapewniają. 

Kolejnym kłamstwem „Prezesa” według Daniela i Marity jest to, że on namówił ich na ślub w Stanach Zjednoczonych, aby poprawić ich wizerunek.

Stanowczo (!) zaprzeczamy, jakoby ktokolwiek posiadał jakikolwiek wpływ na najpiękniejszy dzień naszego życia, jakim było zawarcie związku małżeńskiego (…). Pragniemy również wspomnieć iż Prezes, czy rzekomy pomysłodawca lub organizator naszego ślubu powinien wiedzieć, że ślub odbył się w Polsce, a nie w Stanach Zjednoczonych – czytamy. 

View this post on Instagram

2 rocznica ślubu #weddinganniversary #2 🤍 Niby tylko dwa lata, a my zrobiliśmy tak wiele. Mamy tyle cudownych i szalonych wspomnień ♥️ zaczynajac od „gangsterskiego” ślubu w czarnym dresie, welonie, z kominiarkami na głowie, w Lambo i w wielkiej tajemnicy przed całym światem… To był ślub po naszemu- coś cudownego 👰🏽🤵🏽 Ślub braliśmy w najgorszym momencie naszego życia, po miesiącach ukrywania się, czytania najgorszego na nasz temat i depresji Daniela. To było, a co jest teraz? Teraz mamy siebie, mamy miłość, którą w tych czasach tak cieżko znaleźć… czyli mamy wszystko. Dziękuję @iammajewski , że ze mną wytrzymujesz. Razem jesteśmy najlepsi, najsilniejsi! Kocham Cię mężulku 💕

A post shared by M A R I T A SÜRMA MAJEWSKA (@deynn) on

„Prezes” firmy powiedział również, że jako jedyna marka nie zerwała kontaktu z Deynn i Majewskim: „Zrobiło mi się przykro z powodu sytuacji, w jakiej znaleźli się Majewscy i postanowiłem nie zrywać z nimi tego kontraktu”.

Majewscy podkreślili w oświadczeniu, że zaczęli współpracę ze Skin79 dopiero po powrocie do ich social-mediów i rozpoczęciu nowego etapu w życiu w Stanach Zjednoczonych.

Wcześniej żaden kontrakt nie istniał i nie był podpisywany – zaznaczają.

DRAMA! Deynn KRYTYKUJE influencerkę Wersow, która poleciała do Los Angeles z całą ekipą

View this post on Instagram

🙏🏼✌🏼 💞

A post shared by M A R I T A SÜRMA MAJEWSKA (@deynn) on

screnn: Deynn. Fot. Instagram

screnn: Deynn. Fot. Instagram

screnn: Daniel Majewski. Fot. Instagram

screnn: Daniel Majewski. Fot. Instagram

screnn: Deynn i Daniel Majewski. Fot. Instagram

screnn: Deynn i Daniel Majewski. Fot. Instagram