Donald Trump wkrótce zakończy prezydenturę w Stanach Zjednoczonych. 3 listopada 2020 roku odbyły się wybory, podczas których wygrał kandydat Demokratów Joe Biden.

Barron Trump – najmłodszy syn Donalda Trumpa

Jak dziś wygląda Barron Trump? Bardzo się zmienił! (ZDJĘCIA)

Opinia publiczna zastanawia się, co teraz będzie z Melanią Trump i Barronem. 14-letni syn Donalda Trumpa bez wątpienia żyje jak lord, najpierw jako dziecko miał dla siebie całe piętro w Trump Tower w Nowym Jorku. Kiedyś Melania powiedziała w wywiadzie, że pozwala mu malować po ścianach, bo dzięki temu rozwija kreatywność. Później zachwalała syna, że jest bardzo inteligentny, wyjątkowy, niezależny, zdeterminowany i  dobrze wie, czego chce.

Barron Trump. Fot. Forum

Następnie po ukończeniu szkoły, Barron wraz z mamą przeprowadzili się do Białego Domu 11 czerwca 2017 roku. Barron jest pierwszym synem prezydenta, który przebywa w Białym Domu od czasu Johna F. Kennedy’ego Jr. w 1963 roku.

Dlaczego Barron Trump zachowuje się tak dziwnie? Chłopczyk jest ciężko chory?

Mówi się, że 14-latek nie ma dobrego kontaktu z ojcem, ale często można go spotkać w Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie, gdzie gra z tatą w golfa, więc nie do końca jest to prawda.

Barron w drodze do Białego Domu 2020. Fot. ERIN SCOTT / Reuters / Forum

Teraz okazuje się, że Melania Trump dobrze zabezpieczyła przyszłość syna. Jeszcze przed rozpoczęciem kadencji w Białym Domu, wystąpiła o zmianę intercyzy i renegocjowała kwestię finansową.

Podobno Barron ma zapewnione warunki mieszkaniowe do 21 roku życia oraz bezpieczeństwo finansowe do ukończenia 18 roku życia.

Melania chciała mieć dowód na piśmie, że jeśli chodzi o możliwości finansowe i dziedziczenie, Barron będzie traktowany na równi z najstarszymi dziećmi Trumpa – piszą amerykańskie media.

Dlaczego Barron Trump zachowuje się tak dziwnie? Chłopczyk jest ciężko chory?

 

Barron Trump. Fot. TOM BRENNER / Reuters / Forum

Na razie nie wiadomo, jakie plany mają Trumpowie po wyprowadzce z Białego Domu. Po przegranych wyborach poszła plotka, że Melania Trump tylko czeka, kiedy wniesie pozew o rozwód. Z kolei teraz media piszą, że cała rodzina wyprowadzi się na Florydę.

Barron Trump z rodzicami. Fot. Forum