Melania Trump (49 l.) jest pod ciągłą obserwacją mediów a wszystko przez męża – prezydenta, który słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, za które niejednokrotnie „obrywało się” jego żonie. Pierwszą damę USA spotkała nieprzyjemna sytuacja podczas jednego z wyjazdów służbowych. Melania nie mogła być przygotowana na to, co ją spotkało.

Melania Trump uczciła w piękny sposób zamach na WTC. Na twarzy widać ogromny SMUTEK

Melania Trump wygwizdana przez uczniów szkół średnich w Baltimore

Melania Trump została wygwizdana przez uczniów szkół średnich w Baltimore po tym, jak Donald Trump w jednym z wystąpień skrytykował miasto, opisując je jako brudne i zapuszczone. Mieszkańcy nie potrafili puścić słów prezydenta w zapomnienie i postanowili się zbuntować. Pierwsza dama próbowała wygłosić przemówienie na Uniwersytecie Maryland, jednak jej słowa skutecznie zagłuszyli głośno buczący, protestujący uczniowie. Zebrani tam uczniowie głośno wyśmiewali Melanię, gdy ta wyszła na scenę. Trump przez pięć minut próbowała wygłosić przemówienie, po czym opuściła scenę.

Pojawienie się Melanii Trump w Baltimore było częścią inicjatywy, którą wspiera Pierwsza dama od początku objęcia kampanii przez męża prezydenta. Inicjatywa ta koncentruje się na kwestiach dotyczących młodszej części amerykańskiego społeczeństwa – w tym – jak podał w oficjalnej informacji Biały Dom: na kwestiach, skupiających się na temat wiedzy o bezpieczeństwie w Internecie czy nadużywanie opioidów. 

To się nazywa chłodne przywitanie.

Filmik poniżej.

FIRST LADY MELANIA TRUMP DRAWS SOME BOOS AT YOUTH SUMMIT ON OPIOIDS IN BALTIMORE

FIRST LADY MELANIA TRUMP DRAWS SOME BOOS AT YOUTH SUMMIT ON OPIOIDS IN BALTIMORE | Melania Trump was greeted by some boos when she spoke at a youth summit in Baltimore, a city her husband has disparaged as “rat and rodent infested.” She urged the audience of middle and high school students to avoid misusing drugs, saying that would make it harder for them to achieve. DETAILS: http://bit.ly/2QSXMEF

Gepostet von CBS 42 am Dienstag, 26. November 2019

Melania Trump – Pierwsza dama USA na Instagramie:

ZOBACZ WIĘCEJ:

Melania Trump mogłaby się UCZYĆ stylu od Agaty Dudy (ZDJĘCIA)

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Wygląda jak DONALD TRUMP

Ivanka Trump PRZYĆMIŁA księżną Meghan na ślubie przyjaciółki? (ZDJĘCIA)