Doda co chwilę podgrzewa plotki na swój temat. Wczoraj w tygodnik „Rewia” poinformował, że Emil wyprowadził się z domu. Podobno Doda podobno ze swoich ostatnich wakacji miała wrócić już do pustego domu.

Podobno Emil wyprowadził się z mieszkania Doroty i są teraz w separacji. Podczas zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który oboje produkują, zachowywali się wobec siebie chłodno. W ogóle nie okazywali sobie uczuć – zdradziła osoba z produkcji filmu.

Doda nie rozstała się z mężem?

Doda jednak rozstała się z mężem? Tygodnik donosi o wyprowadzce Emila z domu

Nie jest to zaskakująca informacja, bo wcześniej wypłynęły do sieci pikantne zdjęcia z tajemniczym mężczyzną z USA. Z kolei piosenkarka po powrocie z wakacji opublikowała zdjęcia z mężem, jakby nic się nie stało.

Rabczewska dzisiaj rozwiała wszelkie wątpliwości. Nagrała instastory, na którym mówi o miłej wiadomości od fanki. Natomiast można zauważyć, że obok niej idzie mężczyzna. W tle słychać jego głos i z pewnością jest to głos Emila Stępnia, który mówi jej, w którą stronę ma iść. Następnie nagranie opublikowała w poście, ale już bez głosu męża. Czy to oznacza, że to tylko plotki?

Doda pozuje z mężem Emilem Stępniem na Instagramie! Dobra mina do złej gry?

Emil Stępień zabrał głos po aferze z Dodą i amerykańskim aktorem