Doda znowu rozpętała burzę w mediach, po tym jak pojawiła się na wspólnych zdjęciach z amerykańskim aktorem, Maxem Hodgesem, które wrzucił na swój Instagram. Internauci wyśledzili też wiele innych wspólnych fotografii, a pierwsza z nich pojawiła się w listopadzie ubiegłego roku.

Doda z Emilem Stępniem na zdjęciach

Emil Stępień zabrał głos po aferze z Dodą i amerykańskim aktorem

Internauci od razu zaczęli pisać, że rozstała się z Emilem Stępniem, tym bardziej że coraz mniej pokazywała go na swoim Instagramie. Emil Stępień tego samego dnia powiedział na łamach „Faktu„, że nie rozstał się z żoną. Fani byli dezorientowani.

Doda na zdjęciach z amerykańskim aktorem! Kim jest Max Hodges?

Doda wróciła wczoraj ze swoich długich wakacji w Turcji. Na Instagramie powiedziała: „Kochani, no co mogę wam powiedzieć. Wróciliśmy do Polski, wróciłyśmy… Gdzie czerwone dywany, gdzie płatki róż i gdzie szampany?„. Internauci zaczęli pisać, że słowo „Wróciliśmy” oznacza, że wróciła z przyjaciółką i Maxem.

Doda o dofinansowaniu dla artystów. Zdradza, czy też ubiegała się o pomoc

Dzisiaj znowu zaskoczyła fanów. Przyszła do studia nagraniowego, gdzie pracują nad dźwiękiem do filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Niespodziewanie na nagraniach i zdjęciach pojawił się Emil Stępień, wyglądają, jakby nic się nie wydarzyło… Doda osobno dodała kolejne zdjęciem z mężem, jakby chciała zakomunikować, że w ich małżeństwem nie ma kryzysu.

Producenci „Dziewczyn z Dubaju” w pełnym składzie. Ostatnie szlify i film gotowy – napisała na swoim instastory.

Co myślicie o tym wszystkim?