W kwietniu 2018 roku Doda, w tajemnicy przed mediami, wzięła ślub. Artystka dopiero po fakcie pochwaliła się wiadomością i wyjawiła, że nawet goście nie wiedzieli, że lecą na ceremonię zaślubin. W sieci pojawiło się już trochę zdjęć i informacji o ślubie Doroty Rabczewskiej z Emilem Stępniem. Wokalistka ma jednak jeszcze kilka szczegółów, o których ostatnio opowiedziała.

Doda o sekretach swojej DIETY. Zdradziła, co jest jej największą słabością. Stosuje także GŁODÓWKI

Doda zdradziła szczegóły ślubu

Choć wiele osób korzysta teraz z usług wedding plannera, to Doda i Emil postanowili wziąć na swoje barki organizacje całej imprezy. Para podzieliła się obowiązkami – Emil zajął się spraw związanych z przylotem gości z Polski, a nie było to łatwe zadanie, bo para wyczarterowała samolot dla ok. 50 osób, a Doda trzymała rękę na pulsie w kwestii organizacji pobytu gości w Marbelli, gdzie odbył się ślub.

W rozmowie z magazynem „Flesz” piosenkarka zdradziła też, że miała umowę z księdzem, który udzielał im ślubu. Piosenkarka poprosiła go, by na lotnisku nie wyróżniał się z tłumu, żeby goście nie nabrali podejrzeń.

Pamiętam, że z księdzem umówiłam się tak, że ubrany „po cywilnemu” wmiesza się w tłum na lotnisku, by nikt go nie poznał. Ale on cały czas do mnie dzwonił, bo bał się, że jak będą mu prześwietlać bagaż, to ktoś zobaczy, że ma ze sobą specjalny zestaw, który był mu potrzebny do udzielenia ślubu kościelnego – wspomina Doda.

Doda pokazała, jak wygląda na KWARANTANNIE: bez make-upu, bez fryzury, w za dużych ciuchach…

Tort na ślubie Dody

Doda i Emil na swoje wesele zamówili trzypiętrowy, który był pięknie ozdobiony. Okazuje się, że nie był to przypadkowy tort. Wiąże się z nim pewna historia.

Jedliśmy kiedyś takie ciasto na randce z Emilem w maleńkiej restauracyjce na starówce w Marbelli. Śmialiśmy się, że tak właśnie powinien smakować nasz tort ślubny. Kiedy po kilku miesiącach wróciłam do tego lokalu i powiedziałam, że mam takie marzenie, właściciele byli w szoku. Ale udało się! – powiedziała Doda.

ZOBACZ TEŻ:

Co czyta Doda w czasie pandemii?

Doda pokazała zdjęcie zrobione 20 LAT TEMU: ZERO zmian – komentują fani

Tak Doda załatwiła męża w śmigus-dyngus (WIDEO)