Doda oburzona po obejrzeniu serialu HBO „Euforia”. Pod wpływem emocji napisała obszerny post, w którym napisała, co myśli o moralności młodych kobiet. Nie wszystkim to się spodobało.

Doda o serialu „Euphoria”

Doda eksponuje płaski brzuch na Instagramie. „Współczuję Radkowi” – napisał internauta

Serial „Euphoria” opowiada o młodzieży z amerykańskiego liceum i porusza takie tematy, jak narkotyki, seks, gwałt, transpłciowość, aborcja i przemoc w związku.

Z kolei według Dody, serial „Euphoria” to smutna wiwisekcja seksualnie i farmakologiczne przestymulowanego pokolenia w USA, gdzie młodzież codziennie zażywa psychotropy, narkotyki, alkohol od najmłodszych lat.

Uzależnieniona od porno i social mediów,wymieniająca się hpv jak cukierkami.Przesunięta granica wstydu, moralności, godności i szacunku do samych siebie.Gdyby jakimś cudem moim polskim fankom umknęły moje wywiady, w których od 20 lat do znudzenia powtarzam na jakich zasadach żyje to Zwracam się zatem również TERAZ do mojej młodej obserwatorki ;nie daj się zwieść moim seksownym strojom i odważnym gestom na scenie, niech Cię nie zmyli mój wyzwolony i kontrowersyjny wizerunek estradowy.Czasem erotyka to mój show, a czasem długa suknia z orkiestrą w tle – wyznała artystka.

Ujawnia, że schodząc ze sceny, nikt nie zobaczy jej już takiej samej, ponieważ to jej artystyczna forma wyrażania siebie i emocji z muzyki, czyli według niej ulubiona prowokacja.

Droczę się z widzem, robię to pod kontrolą zarówno mojego umysłu i woli przede wszystkim to ja się tym bawię, a nie inni bawią się mną. Pamiętaj, że Ty RÓWNIEŻ Nie jesteś zabawką. Umiem wybrać między tym co mnie niszczy, a tym co rozwija, a moje zasady są takie same Od dziecka. W kontrze do stereotypu seks bomby moje życie prywatne to pogoń za prawdziwą i bezinteresowną miłością – tłumaczy.

Podkreśla, że kocha sex, ale o tym jak bardzo przekonać się mogli tylko nieliczni. Zdradza, że miała mniej partnerów seksualnych w całym swoim życiu niż jedna z głównych bohaterek serialu „Euphoria”.

W moich oczach pozycjonują mnie moje talenty, ciężka praca, akcje charytatywne, osiągnięte cele na moich zasadach, dlatego nie przejmuje się co myślą o mnie inni. Życze Ci byś mogła również wyrażać się na TWOICH zasadach. Sex jest fajny, ale czy kiedykolwiek pieprzyłaś system? Tak, ten co ci karze obsesyjnie zbierać lajki pod zdjęciem, być najbardziej popularną w sieci, mega wyuzdaną dla chłopców, z utraconym dziewictwem, żeby popisać się przed innymi, z amfetaminą i Molly zamiast śniadania, wyzywająca rodziców i wznosząca koleżanki pod niebiosa? Większość z nich za pare lat nawet nie będzie cię pamiętać. Korzystaj z życia! Szalej mała, ale dbaj o siebie, kochaj siebie i szanuj. NIE DAJ SIĘ. Zaufaj mi,Da Ci to prawdziwą euforię! – zaapelowała Doda.

Doda pokazała fragment filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Innego zdania jest Maja Staśko – aktywistka, publicystka i krytyczka literacka. Określiła piosenkarkę hipokrytką.

Można by to podsumować po prostu: OK, BOOMER. Dojrzała kobieta, która w swojej młodości brała udział w patoprogramach jak ,,Bar”, która sprzedawała swoje płyty seksualnością (w czym nie ma według mnie nic złego, ale widocznie według niej tak, więc mocna hipokryzja), obecnie ocenia nastolatki za to, że mają śmiałość mieć seksualność i różne doświadczenia – tłumaczy.

Dała dziewczynom kilka ważnych rad, które należy pamiętać podczas korzystania z życia m.in. aby się zabezpieczać podczas seksu, leki psychotropowe, uzależnienia od social-mediów, narkotyków i alkoholu to nie wstyd, a choroba, którą należy leczyć.

A jakie jest Wasze zdanie?

Doda na Instagramie pisze o ZWIĄZKACH: „Nie każda medialna para żyje w sielance”

Urodziny Dody

Urodziny Dody fot. Instagram/dodaqueen

Doda w kostiumie kąpielowym

Doda/fot. Instagram/dodaqueen

Doda w mini i krótkim topie

Doda na początku kariery/fot. FORUM