Cały czas trwają prace nad filmem Dody i Marii Sadowskiej – „Dziewczyny z Dubaju”, którego premiera jest przewidziana na 22 stycznia 2021 roku. Doda jest bardzo podekscytowana i co jakiś czas zdradza kolejne szczegóły tej produkcji. Teraz odkryła kolejną kartę i pokazała kolejnego zagranicznego aktora, który wystąpi w filmie.

Doda i Maria Sadowska szaleją w Dubaju. Na lotnisku nikt nie mógł oderwać od nich wzroku

Andrea Preti zagra w „Dziewczynach z Dubaju”

Wiadomo już, że w filmie „Dziewczyny z Dubaju” wystąpią m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, AnnaKarczmarczyk i Józef Pawłowski. Zdaje się, że większą ciekawość budzą jednak zagraniczni aktorzy zaangażowani w produkcję.

W „Dziewczynach z Dubaju” zagra dwóch Włochów – Giulio Berruti i Luca Molinari, a także Duńczyk Andrea Preti.

Doda wystawiła mieszkanie na sprzedaż. Artystka postawiła na dziwny wystrój: „straszna pstrokacizna”

Kochani! Z ogromną przyjemnością prezentuje Wam kolejnego aktora – Andrea Preti. Choć w Filmie zagra czarny charakter, to mogę Wam zdradzić, że prywatnie jest jednym z bardziej pozytywnych i jasnych gwiazd na firmamencie naszej obsady – zdradziła Doda.

Kim jest Andrea Preti?

Andrea jest nie tylko aktorem. Mężczyzna pisze scenariusze i reżyseruje, czego dowodem jest film romantyczny „One More Day” z 2015 roku.

Andrea Preti – wiek

Andrea Preti urodził się 6 czerwca 1988. Ma 32 lata.

Doda zdradziła, ile waży i jak często ćwiczy. Odpowiedziała fanom na pytania, jak trzyma formę

Andrea Preti – Instagram

Andrea jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama, a jego profil @andreapreti88, śledzi blisko 150 tysięcy osób. Być może po filmie „Dziewczyny z Dubaju” przybędzie mu obserwatorów? Preti jak wiele znanych osób publikuje zdjęcia z pracy, profesjonalnych sesji zdjęciowych. Nie brakuje selfie czy fotek, na których eksponuje umięśnione ciało.

Andrea Preti – partnerka

Serce aktora jest zajęte! Andrea Preti związał się z tenisistką, Susanną Giovanardi, z którą chętnie się fotografuje.

ZOBACZ TEŻ:

Doda pokazała zdjęcie w czarnej stylizacji, a jej tata: Co to za CHŁOPIEC?