Na dzień przed finałem 9. edycji programu „Top Model” zawrzało. Do sieci wypłynęły informacje i dokumenty, według których jeden z finalistów programu, Dominic D’Angelica, w przeszłości miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. W związku z tym stacja TVN podjęła radykalne kroki i zadecydowała o wyrzuceniu uczestnika z programu. Dominic wydał już jedno oświadczenie, a teraz nagrał wideo, w którym nadal się broni.

Dominic D’Angelica przerwał milczenie. „Powróciłem do czegoś, czego nie zrobiłem”

Matka ofiary Dominica reaguje na jego obronę

Matka ofiary, Jamela Williams, zareagowała na wideo, które zamieścił D’Angelica i opublikowała na Facebooku obszerny wpis. Kobieta nie kryje swojego oburzenia, że Dominic nadal próbuje się bronić i robić z siebie ofiarę.

Znowu to samo. Więc to twój brat #iamstefendangelica złożył pełen podpis kursywą na pośladkach mojej córki, jak udokumentowano w dowodzie numer 29, który sama musiałam identyfikować razem z podpisami innych ludzi na innych częściach zgwałconego ciała mojej córki. A ty wracasz sobie na social media jakby nigdy nic i próbujesz manipulować publiką, mówiąc, że: 1. nie zrobiłeś tego; 2. to był najtrudniejszy okres twojego życia; 3. jesteś tak bardzo wdzięczny wszystkim za okazaną ci miłość i wsparcie, które tyle dla ciebie znaczą w tym momencie! Czyli to ty jesteś ofiarą! – zaczęła swój wpis.

Dominic D’Angelica opublikował WPIS po finale „Top Model”

Matka ofiary Dominica D’Angelica udostępni dowody?

Jamela Williams napisała, że zastanawia się nad rozesłaniem do mediów dowodów, czyli zdjęć i nagrań, które pogrążą Dominica.

Może powinnam rozesłać po wszystkich portalach informacyjnych, gazetach etc. wideo przedstawiające moją córkę z dnia gwałtu z fotograficznymi dowodami w postaci podpisu twojego brata na jej ciele… W ten sposób cały świat zobaczyłby i usłyszał płacz ofiary, której życie ty zniszczyłeś. Być może powinnam upublicznić wywiad sądowy, w którym ze wszystkimi szczegółami opisana jest twoja rola w tym gwałcie – napisała w oświadczeniu na Facebooku.

Na koniec matka skrzywdzonej dziewczyny dodała, że Dominic D’Angelica sam przyznał się do zarzucanych mu czynów i został na niego nałożony wyrok. Uważa też, że jest kłamcą, który desperacko szuka rozgłosu.

To żałosne, że czujesz rzekomo potrzebę „sprawdzania” co u twoich anonimowych fanów, zupełnie jakbyś był tak ważny dla tych młodych ludzi. Desperacko szukasz atencji. Zmuszasz mnie do reagowania za każdym razem, gdy otwierasz swoje usta, ponieważ jedyne, co z nich wypływa, to kłamstwa i próby manipulacji. „Zarzut” z założenia jest przypuszczeniem, że ktoś popełnił przestępstwo, zazwyczaj bez zostawienia po sobie dowodu, a ty sam przyznałeś się do winy! – czytamy.

ZOBACZ TEŻ:

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

Michał Piróg i Dawid Woliński bronią Dominica D’Angelica!