Klaudia El Dursi, 30-latka, która pojawiła się na castingach do Top Model i dostała złoty bilet, wywołuje skrajne emocje wśród widzów.

W ostatnim odcinku Klaudia była jedną z faworytek podczas sesji autorstwa Marcina Tyszki. Fotograf nie kryje zachwytu Klaudią. Na swoim Instagramie Marcin opublikował zdjęcie El Dursi i napisał:

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do złotego biletu… @klaudia_el_dursi weszła na plan i rozwaliła system… Zgadzacie się ze mną? Obawiam się że w domu @topmodelpolskatvn może być bardzo gorąco, już od pierwszego dnia widać jak rodzą się „sympatie” między uczestniczkami ⚡⚡⚡

Klaudia El Dursi, która dostała złoty bilet w Top Model, pokazała synka

Tymczasem internauci są podzieleni. Część, owszem, podziwia urodę Klaudii, jej figurę i fakt, że kobieta jest fotogeniczna i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Jednak druga grupa widzów Top Model nie kryje rozczarowania:

Skoro przez 10 lat nie wybiła sie w modelingu to i teraz tego nie zrobi, bo już jest na to za stara i nie ten typ urody. Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi. To widać. Poza tym, zdaje sie że Top Model ma promować nowe twarze i młode talenty a nie stare wyjadaczki. Do tego klamczucha i pozerka. Nie dziwię się, że ludzie jej nie lubią – piszą internautki na profilu Tyszki.

OMG! Romans w programie Top Model. Michał zauroczony bardzo młodą uczestniczką

Tak, klamczucha. Taka niby skromna szwaczka, która udaje, że paradowanie w kostiumie kąpielowy jest dla niej problemem. Pewnie że stresu doznała amnezji i zapomniala jak rozebrala się do rosołu dla Playboya. Zastanawiajace jest jak nachalnie TVN ją promuje – padają kolejne komentarze.

Marcin Tyszka broni Klaudii:

W tej edycji Top Model nie ma granicy wieku, jesteśmy super happy że pojawiła się uczestniczka która ma skończone 30 lat i dwójkę dzieci… Taka jest też teraz moda, otwarta na różne typy urody i wiek… Zobaczymy jak sobie Klaudia dalej poradzi… Ja się uważnie przyglądam, ale gratuluję odwagi, że zostawiła swoje ułożone życie by je zacząć od nowa z @topmodelpolskatvn – pisze fotograf.

Klaudia El Dursi,była modelka Playboya, która urodziła dwójkę dzieci. Otrzymała ZŁOTY BILET w Top Model

Marcin najwyraźniej nie przekonał internautów. Oto, co piszą w następnych komentarzach:

Zdjęcie ładne, ale dla mnie osobiście nie najładniejsze. Każdy ma swój gust jednak 😉 Ale trochę wydaje mi się fałszywą osoba niby nie chciała się rozbierać na castingach bo ciało po porodach bla bla bla a na instagramie pełno półnagich zdjęć….

Ładna ale cwany lis. Tyle że tam to dobra cecha. Nadaje się do rywalizacji – piszą internauci.

A co Wy myślicie o Klaudii? Faktycznie jest cwana, czy po prostu ma to „coś”?

 

View this post on Instagram

sun addicted☀️#sunlover #miss

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on