Dziennikarka ŹLE wymówiła imię Liama – syna Mariny. Gwiazda ją poprawiła: Kto to w ogóle wymyślił?
Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) odwiedziła wczoraj studio “Dzień Dobry TVN” w związku z serialem “39 i pół tygodnia”, w którym gra Amandę, córkę głównego bohatera. Opowiedziała m.in. o tym, jak godzi pracę na planie w Polsce z mieszkaniem w Turynie. W pewnym momencie prowadząca, Anna Kalczyńska wypowiedziała imię jej syna Liama. Okazuje się, że źle – wokalistka ją poprawiła.
Marina tłumaczy, jak wymawia się imię Liama
Marina w czerwcu 2018 roku została mamą. Powiedziała, że nie zabiera synka na plan, a zostawia go pod opieką babć lub dziadków. Zdradziła też, że Wojtek na początku nie był zadowolony z tego, że będzie pracowała przy serialu. W pewnym momencie prowadząca, Anna Kalczyńska wypowiedziała imię synka gwiazdy – “Lajam”. Okazało się, że źle.
Kto w ogóle wymyślił “Lajam”? To jest Liam! – sprostowała ją Marina.
Imię chłopca czyta się bardziej, jak “Lijam”, nie “Lajam”. Pamiętajcie!:)
ZOBACZ TAKŻE:
Marina zaprezentowała swoje nowe paznokcie: Wyglądają na BRUDNE – piszą internautki
Fanki do Mariny: Nawet w tych BRZYDKICH butach wyglądasz zniewalająco
Marina bawiła się na tym samym weselu, co Anna Lewandowska. Wybrała zupełnie inną kreację
https://www.instagram.com/p/By5uvvVlncM/?utm_source=ig_web_copy_link




trzeba było normalnie dać dziecku na imię
Lajam hahahahah skad ta dziennikarka sie urwala…
Może i jest ładna ale mega tępa i zadufana w sobie. Po prostu niw da się jej lubić
Byłoby Przemysław to by nie było problemów z wymową. Kto wymyślił? Może dlatego bo w angielskim “i” czyta się jak “aj”. Ja bym się nie oburzał tylko trochę pokory kobieto.
Lajam Marijny.
Ona już dawno odpłynęła… wywiad w DDTVN był straszny miałam wrażenie ,ze Sołtysik i Kalczyńska mieli z niej dobrą beke.
Mariiiiijna
Już zawsze będzie lajam!
A kto wymyśla takie g@wniane imię dla dziecka ?? Ona jest nienormalna, patrzeć się nie da, chodzący dramat. Szczesny ma oczy w …..