Ed Sheeran przedstawił plany budowy swojego własnego grobowca pod podłogą nowego kościoła w kształcie łodzi, który jest wznoszony na terenie jego ogromnej, wartej 3,7 miliona funtów, „mini-wioski” w East Suffolk, zwanej Sheeranville.

Ed Sheeran myślał, że jest gejem!

Gwiazdor już myśli o swojej śmierci?

Nowe zdjęcia pokazują, że miejsce kultu jest obecnie w budowie i jest otoczone rusztowaniami, a wkrótce może do niego dołączyć strefa grobowa, do której wchodziłoby się przez płytę w posadzce. Najnowsze plany oznaczają, że brytyjska gwiazda popu może zostać pochowana na terenie swojego domu we Framlingham, jeśli urzędnicy rady wydadzą na to zgodę.

Kuriozalna posiadłość muzyka

Miejsce zostało starannie zaprojektowane, tak by wyglądał na kształt łodzi. Komora grobowa, która zgodnie z planami miałaby znajdować się na tyłach budynku, miałaby wymiary 2,71 metra na 1,8 metra, czyli mniej więcej wielkości podwójnego grobu.

Ed Sheeran zostanie OJCEM! Jego żona jest już w zaawansowanej ciąży

Ed początkowo nie uzyskał pozwolenia na kaplicę w swoim ogrodzie, ale w 2019 roku przedstawił pomniejszone plany, które spotkały się z aprobatą sąsiadów, a także rady parafialnej.

Właśnie rozpoczęto budowę nowego budynku przeznaczonego do kontemplacji i modlitwy, który znajduje się na północ od głównego domu Sheerana, Wynneys Hall, i blisko wschodniej granicy osiedla. Co jeszcze powstanie na terenie jego posiadłości?

Elton John i Ed Sheeran stworzyli świąteczny HIT. Musicie tego posłuchać!

Ed SheeraN Fot. BACKGRID

Fot. Forum

ed-sheeran-R1