Ed Sheeran (32 l.) przyznał właśnie w rozmowie z magazynem Rolling Stone, że nabawił się zaburzeń odżywiania po tym, jak porównywał się do „każdej innej gwiazdy pop”.

Piosenkarz twierdzi, że zaczął zmagać się ze swoim wizerunkiem ciała po współpracy z Shawnem Mendesem i Justinem Bieberem, którzy mają „fantastyczne sylwetki”.

Ed Sheeran zapłaci 100 milionów za plagiat?

Przyznając, że czuł się „szaleńczo niekomfortowo”, rozmawiając o swoich zmaganiach w wywiadzie dla Rolling Stone, Ed wyjaśnił, jak zaczął „zajadać się”, a następnie wymiotować.

I tak jestem skrępowany, ale wchodzisz do branży, w której porównujesz się z każdą inną gwiazdą popu. Byłem na fali One Direction i pomyślałem: „Cóż, dlaczego nie mam sześciopaku?”

Ed Sheeran o zaburzeniach odżywiania

Och, bo kochasz kebaby i pijesz piwo”. Potem robisz piosenki z Justinem Bieberem i Shawnem Mendesem. Wszyscy ci ludzie mają fantastyczne sylwetki. I zawsze mówiłem: „Cóż, dlaczego jestem taki… gruby?”

Ed Sheeran planuje budowę swojego grobowca pod kościołem

Ed Sheeran porównał swoje problemy do zmagań Eltona Johna, który napisał w swojej autobiografii o tym, jak nabawił się bulimii. Ed zdradził, że czytając książkę Eltona Johna, dostrzegł podobieństwa w ich historiach. Już w 2020 roku wyznał, że ma osobowość bardzo podatną na uzależnienia.