Ed Sheeran w najnowszym wywiadzie zdradza receptę na utrzymanie dobrej kondycji psychicznej. Okazuje się, że muzyk stawia na bardzo proste rozwiązania.

Ed Sheeran zapłaci 100 milionów dolarów za plagiat? Czeka go kolejna rozprawa o kradzież intelektualną

Ed Sheeran przeciwdziała wypaleniu

W ostatnim czasie wiele gwiazd, takich jak Justin Bieber i Shawn Mendes, odwołało swoje występy z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. W najnowszym wywiadzie dla SiriusXM The Morning Mash Up prowadząca zapytała Eda Sheerana, jak on radzi sobie z ewentualnym wypaleniem:

Uważam, że samopoczucie psychiczne jest najważniejszą rzeczą – powiedział Sheeran. Wypalenie to poważna sprawa. Mam nadzieję, że się nie wypalę.

Czterokrotny zdobywca nagrody Grammy wyjaśnił, że „bardzo ciężkie ćwiczenia” każdego dnia pomagają utrzymać jego zdrowie psychiczne w nienaruszonym stanie, podczas trasy koncertowej. Dodał, że jedzenie jego ulubionych pokarmów poprawiających samopoczucie jest również dobre dla jego zdrowia psychicznego, o ile utrzymuje aktywność fizyczną.

Jeśli jesz jedzenie, które naprawdę chcesz zjeść, ale jednocześnie ćwiczysz i wyglądasz tak, jak chcesz wyglądać. Czuję, że to odpowiednia równowaga” – powiedział Sheeran. „Więc jem, uwielbiam fast foody. Uwielbiam curry. Uwielbiam pić dobre wino. Uwielbiam wszystkie rzeczy, które byłyby dla ciebie złe, gdybyś nie ćwiczył.”

Elton John i Ed Sheeran stworzyli świąteczny HIT. Musicie tego posłuchać!

Piosenkarz potwierdził, że „powodem, dla którego ćwiczy, jest to, że mogę jeść i pić, co chce”.

A to naprawdę zdrowy sposób bycia – dodał. Chodzi o równowagę. Tak jak możesz zjeść tłustego burgera raz w tygodniu, jeśli chcesz, i możesz jeść lody codziennie, jeśli masz ochotę, chodzi w tym o równowagę.

Sheeran we wcześniejszych wywiadach wyznał, że jego rutynowe ćwiczenia obejmują zwykle 45 minut biegania rano, a czasami dodaje do tego pływanie i przysiady.

Ipswich, UNITED KINGDOM -Forum

Ed Sheeran z żoną

Ed Sheeran z żoną fot. Forum