Ed Sheeran w ostatnich latach zrobił oszałamiającą karierę, a co za tym idzie wokół niego pojawiło się mnóstwo pięknych dziewczyn. Okazuje się jednak, że rudowłosy gwiazdor nie zawsze był przekonany, że jest zainteresowany kobietami.

Ed Sheeran był na wakacjach w… POLSCE. Pracownicy zamku zdradzili SZCZEGÓŁY

W wywiadzie dla holenderskiego podcastu „Man Man Man” wyjaśnił, że nigdy nie czuł się „bardzo męski” i nie interesował się stereotypowo męskimi rzeczami, takimi jak samochody.

„Mam zdecydowanie kobiecą stronę, do tego stopnia, że ​​kiedy byłem dzieckiem, myślałem, że jestem gejem” – powiedział.„Zdecydowanie mam dużą kobiecą stronę. Kocham teatr muzyczny, kocham muzykę pop, kocham Britney Spears. Moja męska strona prawdopodobnie poprzestaje na piciu piwa i oglądaniu piłki nożnej – kontynuował.

Ujawnił również, że woli ligę kobiet: „Obejrzałem kobiecy sport i pomyślałem:„ Nie wiem, dlaczego oglądam męski futbol, ​​w żeńskim wydaniu to jest znacznie lepsze”.

Ed Sheeran zostanie OJCEM! Jego żona jest już w zaawansowanej ciąży

Żona Sheerana gra w żeńskiej drużynie hokeja i to także bardzo mu się podoba. Według tego co wyznał w wywiadzie cały czas ją wspiera i kibicuje jej zaznaczając przy tym, że jest bardzo kobieca.

„Moja żona jest bardzo pro-kobieca i pełna kobiecości. I tak, jak tylko zaczęliśmy się spotykać, moje życie przesunęło się do tego. Gra w żeńskiej drużynie hokejowej. Spędzamy czas z całym zespołem. To bardzo wzmacnia pozycję kobiet”.

Sheeran aktualnie jest ojcem rocznej córeczki o niecodziennym imieniu- Lyra Antarcticam, ktorą wychowuje wspólnie ze swoją żoną Cherry Seaborn.

Ed Sheeran całuje ukochaną

Ed Sheeran całuje ukochaną fot. Backgrid UK / Forum

Ed Sheeran z żoną

Ed Sheeran z żoną fot. Forum

Ipswich, UNITED KINGDOM – Superstar Musician Ed Sheeran celebrates as his beloved Ipswich Town score the winning goal from Jordan Roberts of Ipswich Town, The hitmaker looked in good spirits as he cheered his football team on and was also pictured taking selfies with fans, Ed was attending Ipswich Town v Tottenham Hotspur U21 game for the Leasing.com Trophy at Portman Road, Ipswich.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 469079387, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum