Elton John i Ed Sheeran stworzyli wspólnie świąteczną piosenkę, nazwaną po prostu „Merry Christmas” (ang. wesołych świąt). Jedne z największych gwiazd brytyjskiej i światowej muzyki właśnie pochwalili się zabawnym teledyskiem do swojego świątecznego kawałka. Czy ma on „to coś”, co sprawi, że stanie się sezonowym klasykiem? Na pierwszy rzut oka ucha… nie.

Ed Sheeran myślał, że jest gejem!

Elton John i Sheeran żartują ze świątecznych klasyków

Wideo do ich własnego świątecznego utworu, zatytułowanego „Merry Christmas”, żartobliwie naśmiewa się z gwiazdkowych klasyków takich jak te:  Mariah Carey, Wham!, boysbandu East 17′, czy Shakin’ Stevensa.

Ed Sheeran zostanie OJCEM! Jego żona jest już w zaawansowanej ciąży

Ale to nie wszystko, do teledysku do nowego kawałka Eda Sheerana i Eltona Johna przygotowany został zwiastun. W teaserze można było zauważyć nawiązanie do… ukochanego hitu „Love Actually”

„Teledysk jest totalnie dziki […] Sparodiowaliśmy wszystkie wspaniałe brytyjskie teledyski, które pojawiały się w czasie świąt”, powiedział Ed Sheeran.

Wideo na YouTube pojawiło się 3 grudnia i od tamtej pory obejrzano go już niemal 5 milionów razy. A jak Wy go oceniacie?

Oburzony Elton John atakuje Watykan. „Czerpiecie zyski z Rocketmana!”

 

Sonda

poll-violet

Jak oceniacie nowy kawałek Eltona Johna i Eda Sheerana?

ed-sheeran

Elton John i David Furnisher/fot. Forum