Kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak, jest zakochany, a jego wybranką została Anna Cieślak. Aktorka jest dobrze znana widzom serialu „Na Wspólnej”. Teraz Pudelek podaje, że związek pary jest na tyle poważny, że Miszczak i Cieślak zaręczyli się!

Jak Edward Miszczak zrobił WRAŻENIE na Annie Cieślak?

Edward Miszczak i Anna Cieślak zaręczyli się?

Miszczak i Cieślak chcieliby, aby ich związek rozwijał się z dala od mediów i sami nie komentują wszelkich rewelacji. Chociaż tego nie robią, to są informatorzy, którzy chętnie dzielą się szczegółami z życia pary. Niedawno tygodnik „Na Żywo” informował, że aktorka ma wprowadzić się do apartamentu ukochanego w kamienicy w centrum Warszawy. Wówczas pojawiły się też pogłoski o ślubie. Czyżby faktycznie mieli się pobrać?

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – zdradza Pudelkowi bliska znajoma pary.

Edward Miszczak od 20 lat związany z TVN – jaki jest prywatnie? ” Gawędziarz, pracoholik i choleryk”

Jak twierdzi informatorka portalu, Anna Cieślak była zaskoczona, chociaż wcześniej rozmawiała z Edwardem Miszczakiem o ślubie.

Ania jest oszołomiona szczęściem. Edward naprawdę ją zaskoczył, mimo że rozmawiali o ślubie. Nie spodziewała się jednak, że tak pięknie i romantycznie wszystko zorganizuje. We Francji spędzili trzy tygodnie, a po powrocie do Polski udali się jeszcze na kilka dni do posiadłości Staraków na Mazurach – dodaje źródło.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować!

ZOBACZ TEŻ:

Internauci gratulują nowej miłości Annie Cieślak. Aktorka reaguje

Anna Cieślak i Edward Miszczak są w SZOKU, że ich związek wyszedł na jaw

 

Anna Cieślak na ściance

Anna Cieślak/fot. Baranowski/AKPA

Edward Miszczak na ściance

Edward Miszczak/fot. AKPA